Film - star

Artykuły - Star (119)

 • Zdjęto serial po dwóch odcinkach!

  Zdjęto serial po dwóch odcinkach!

  Bardzo dobrze zapowiadający się serial zatytułowany "Lone Star", zakończył swój "żywot" zaledwie po dwóch odcinkach.
 • Będzie "Star Trek 2"

  Będzie "Star Trek 2"

  "Zdjęcia rozpoczną się w styczniu" - mówi o sequelu "Star Treka" jedna z jego gwiazd, Bruce Greenwood. Ta wypowiedź potwierdza wcześniejsze doniesienia o tym, że jeszcze co najmniej raz zobaczymy załogę statku Enterprise.
 • Gwiazdor przechodzi na emeryturę

  Gwiazdor przechodzi na emeryturę

  Aktor Leonard Nimoy uznał, że już czas przejść na zasłużoną emeryturę. Artysta przez 60 lat grał w filmach.
 • 10 nominacji dla "Avatara"

  10 nominacji dla "Avatara"

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do Saturnów, nagród przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films). Tegoroczne 36. Saturn Awards zostały zdominowane przez film "Avatar"", który otrzymał nominacje aż w dziesięciu kategoriach.
 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku".
 • Wschodząca gwiazda "Zmierzchu"

  Wschodząca gwiazda "Zmierzchu"

  Odtwórczyni roli Isabelli Swan w "Zmierzchu", Kristen Stewart, otrzymała nominację do Rising Star Award - wyróżnienia dla wschodzącej gwiazdy, przyznawanego w ramach nagród BAFTA.
 • Świetnie zmontowane filmy sci-fi

  Świetnie zmontowane filmy sci-fi

  Zrzeszająca montażystów ze Stanów Zjednoczonych organizacja American Cine Editors (ACE), ogłosiła nominacje do rozdawanych co roku branżowych nagród. Co ciekawe, wśród wyróżnionych w tym roku obrazów, niezwykle istotną rolę odgrywają produkcje science fiction.
 • Blockbustery z nagrodami?

  Blockbustery z nagrodami?

  Writers Guild of America (WGA) ogłosiła swoje tegoroczne nominacje. Wśród wyróżnionych filmów znalazło się kilka tegorocznych blockbusterów.
 • Dunst zniknie ze "Spider-Mana"

  Dunst zniknie ze "Spider-Mana"

  Rola Kirsten Dunst w "Spider-Manie 4" będzie ostatnim występem aktorki w kinowej serii o przygodach człowieka-pająka - wynika z informacji amerykańskiego tabloidu "Star".
 • Zapracowany J.J. Abrams

  Zapracowany J.J. Abrams

  J.J. Abrams, reżyser "Star Treka", "Mission: Impossible 3" i twórca jednego z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat "Lost: Zagubieni", zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie pracował nad sequelami wspomnianych obrazów, a także nad serialem "Undercovers" oraz filmem "Micronauts".