Kobieta - Star Wars

Artykuły - Star Wars (3)

 • Zbuduj pojazd najsłynniejszego łowcy nagród

  Zbuduj pojazd najsłynniejszego łowcy nagród

  ​Gwiezdne Wojny słyną z niesamowicie wyglądających projektów statków, którymi podróżują bohaterowie i ich przeciwnicy. Jednym z takich kultowych pojazdów jest Slave I, który należy do łowcy nagród Boby Fetta.
 • Gorące wieści z odległej galaktyki

  Gorące wieści z odległej galaktyki

  Odliczanie rozpoczęte! Czas oczekiwania na premierę najnowszej części filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” wszystkim małym i dużym fanom kultowej sagi umili siedem zestawów LEGO Star Wars. Dzięki nim będą mogli tworzyć nowe galaktyczne budowle i doświadczać kosmicznych emocji. Na sklepowych półkach już można znaleźć zestawy ze statkami kosmicznymi, pojazdami oraz figurkami ulubionych bohaterów i ich antagonistów, inspirowane filmem „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”, który wchodzi do kin już 14 grudnia.
 • „Star Wars - przebudzenie mocy”

  „Star Wars - przebudzenie mocy”

  Po bardzo udanej premierze siódmego epizodu sagi Star Wars, najmłodsi miłośnicy gwiezdnego świata doczekali się historii w wersji książkowej. Już 18 maja, nakładem Wydawnictwa Egmont, pojawiają się w sprzedaży dwie niezwykłe pozycje, oparte na historii filmowej opowieści "Star Wars Przebudzenie Mocy".