Film - Stany

Artykuły - Stany (7)

 • "Amerykańskie pasaże" na Transatlantyku

  "Amerykańskie pasaże" na Transatlantyku

  Obraz "American Passages" uznanej dokumentalistki Ruth Beckermann to jedna z tegorocznych premier Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk 2012. Poruszający dokument austriackiej reżyserki, zapis jej wędrówki z kamerą przez Stany Zjednoczone, pokazany zostanie w sierpniu w poznańskim Multikinie 51 w ramach sekcji Transatlantyk Docs.
 • Wciąż chcą aresztować Polańskiego

  Wciąż chcą aresztować Polańskiego

  Stany Zjednoczone są "rozczarowane" decyzją Szwajcarii o nie poddawaniu ekstradycji słynnego reżysera filmowego, Romana Polańskiego.
 • Wampiryczny szał w USA

  Wampiryczny szał w USA

  Stany Zjednoczone powoli ogarnia wampiryczne szaleństwo, a wszystko z powodu zbliżającej się premiery ekranizacji kultowej za oceanem książki "Zmierzch" Stephenie Meyer.
 • Krytykuje Stany Zjednoczone

  Krytykuje Stany Zjednoczone

  Jedna z najpopularniejszych osobowości telewizji w Stanach Zjednoczonych, Jerry Springer skrytykował swój kraj za wojnę w Iraku. Działania rządu amerykańskiego nazwał "szaleństwem".
 • Nicolas Cage i tajlandzki zamach stanu

  Nicolas Cage i tajlandzki zamach stanu

  Zdjęcia do nowego filmu z udziałem Nicolasa Cage'a "Bangkok Dangerous" zostały przerwane wskutek zamachu stanu, który miał miejsce w Tajlandii, gdzie bracia Danny and Oxide Pang kręcą remake swojego filmu z 1999 roku.
 • Nowe stany świadomości

  Nowe stany świadomości

  W Hollywood rozpoczęły się przygotowania do realizacji remake'u głośnego filmu Kena Russella z 1980 roku, "Odmienne stany świadomości". Scenariusz nowej wersji "psychodelicznego thrillera" przygotowuje Fernley Phillips.
 • TVN 24 w Stanach Zjednoczonych

  TVN 24 w Stanach Zjednoczonych

  Polacy w USA mogą już odbierać na zasadzie subskrypcji kanał informacyjny TVN 24. To efekt umowy telewizji z firmą Echostar Communications Corporation, operatorem drugiej co do wielkości platformy cyfrowej w USA - Dish Network. Prezes TVN 24 Maciej Sojka liczy, że podpisanie tego kontraktu oznacza dla stacji znaczny wzrost przychodów.