Stanley Tucci

Synonimy:
Tucci Stanley,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Stanley Tucci (10)

 • Stanley Tucci znów chwali się talentem barmańskim

  Stanley Tucci znów chwali się talentem barmańskim

  Quarantini to drink wymyślony w czasie pandemii przez pewną radosną staruszkę. Choć jest nowym wynalazkiem, już zyskał ogromną popularność. Teraz będzie jeszcze sławniejszy, bo wypróbował go znany aktor Stanley Tucci, który już zyskał miano najseksowniejszego barmana czasów kwarantanny.
 • Ekranizacja bestsellerowej powieści

  Ekranizacja bestsellerowej powieści

  Wiosną przyszłego roku do kin trafi ekranizacja bestsellerowej powieści Suzanne Collins "Igrzyska śmierci". Obecnie trwają prace nad castingiem do megaprodukcji, której budżet opiewa na około 70 mln dolarów. Do obsady dołączyli właśnie Woody Harrelson i Stanley Tucci.
 • Gwiazdy w ekranizacji bestsellera

  Gwiazdy w ekranizacji bestsellera

  Wiosną przyszłego roku do kin trafi ekranizacja bestsellerowej powieści "Igrzyska śmierci". Obecnie trwają prace nad castingiem do megaprodukcji, której budżet opiewa na około 70 mln dolarów. Do obsady dołączyli właśnie Woody Harrelson i Stanley Tucci.
 • Polskie kino dla turystów

  Polskie kino dla turystów

  Od sierpnia do listopada w kinie Iluzjon w Warszawie odbywać się będzie projekt "The Best of Polish Movies". Pokazywane będą nowości oraz klasyki polskiego kina opatrzone napisami w języku angielskim.
 • Streep i Fey w nowej komedii

  Streep i Fey w nowej komedii

  Meryl Streep, dwukrotna zdobywczyni Oscarów, oraz Tina Fey, siedmiokrotna laureatka Emmy, zagrają razem w nowej komedii "Mommy & Me" studia Sony Pictures. Reżyserią obrazu zajmie się Stanley Tucci.
 • Tucci w "Kapitanie Ameryce"

  Tucci w "Kapitanie Ameryce"

  Gwiazda filmu "Julie & Julia" - Stanley Tucci - zagra w "Capitan America: The First Avenger".
 • Stanley Tucci wystąpi w "Terminal"

  Stanley Tucci wystąpi w "Terminal"

  Powiększa się obsada filmu "Terminal", nowego projektu Stevena Spielberga ("Raport mniejszości", "Złap mnie, jeśli potrafisz"). Obok Toma Hanksa ("Droga do zatracenia"), Catherine Zeta Jones ("Chicago") i Chi McBride (serial "Boston Public") zagra w nim ceniony aktor charakterystyczny Stanley Tucci ("Jądro Ziemi", "Pokojówka na Manhattanie").
 • Gwiazdy zatańczą z Jennifer Lopez

  Gwiazdy zatańczą z Jennifer Lopez

  Powiększa się obsada romantycznej komedii "Shall We Dance?", w której główne role grają Jennifer Lopez ("Oczy anioła", "Pokojówka na Manhattanie") i Richard Gere ("Niewierna", "Chicago"). Na kanadyjskim planie tego obrazu pojawią się między innymi Susan Sarandon ("Thelma i Louise", "Siostrzyczki") i Stanley Tucci ("Droga do zatracenia", "Jądro Ziemi"). Realizacja filmu ruszy już za kilka dni.
 • Mechaniczna "Epoka lodowcowa"

  Mechaniczna "Epoka lodowcowa"

  Reżyser Chris Wedge nakręci dla wytwórni Blue Sky Studios i 20th Century Fox animowany film "Robots". Będzie to kolejna współpraca twórcy z tymi firmami po światowym sukcesie "Epoki lodowcowej". Konkretne plany realizacyjne ujawniono w tym tygodniu, jednak prace nad filmem rozpoczęto już jakiś czas temu.
 • Stanley Tucci jako Kubrick

  Stanley Tucci jako Kubrick

  Przygotowywany przez amerykańską telewizję HBO film o nieżyjącym już angielskim aktorze Peterze Sellersie, będzie miał wspaniałą obsadę. W "The Life and Death of Peter Sellers", obok Geoffrey'a Rusha ("Frida"), zagrają m.in. John Lithgow ("Shrek") i Charlize Theron ("Słodki listopad"). Jako mistrz kina, Stanley Kubrick, wystąpi zaś aktor i reżyser Stanley Tucci ("Tajemniczy Joe").