Stanisław Karczewski

Synonimy:
Karczewski Stanisław,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Stanisław Karczewski (26)

 • Marszałek Senatu: Nie jestem zwolennikiem referendum konstytucyjnego

  Marszałek Senatu: Nie jestem zwolennikiem referendum konstytucyjnego

  "Nieraz mówiłem o tym prezydentowi, nie jestem zwolennikiem referendum konstytucyjnego" - oświadczył w środę marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
 • ​Stanisław Karczewski: Na razie płotu wokół Sejmu nie będzie

  ​Stanisław Karczewski: Na razie płotu wokół Sejmu nie będzie

  "Na razie, z informacji, które mam, płotu wokół Sejmu nie będzie" - powiedział w piątek marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Zobaczymy, jak będzie w przyszłości, bo trzeba wziąć pod uwagę, że prawie wszystkie parlamenty na świecie są ogrodzone" - dodał.
 • ​Marszałek Senatu spotkał się z prezydentem Turcji

  ​Marszałek Senatu spotkał się z prezydentem Turcji

  Podczas spotkania marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego i prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana obaj politycy uznali poziom stosunków polsko-tureckich za bardzo dobry i wyrazili nadzieję, że nadal będą się one rozwijały - podała w komunikacie Kancelaria Senatu.
 • ​Stanisław Karczewski: Apeluję do rezydentów, by zrezygnowali z głodówki

  ​Stanisław Karczewski: Apeluję do rezydentów, by zrezygnowali z głodówki

  "Apeluję do rezydentów, by zrezygnowali z tej skrajnej formy protestu, jaką jest głodówka. Tylko dialog może doprowadzić do porozumienia" - powiedział w środę marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
 • Setka Stulecia. Z Witosem i Włodarczyk biegiem po... zdrowe płuca

  Setka Stulecia. Z Witosem i Włodarczyk biegiem po... zdrowe płuca

  Kolejna "piątka" Setki Stulecia z Wincentym Witosem w tle, w środę przy Centrum Olimpijskim w Warszawie, będzie także "Biegiem po Zdrowe Płuca". Weźmie w nim udział marszałek Senatu Stanisław Karczewski, a sygnał do startu da o godz. 19.18 Anita Włodarczyk.
 • "Newsweek" o kulisach spotkania w Belwederze. Karczewski dementuje

  "Newsweek" o kulisach spotkania w Belwederze. Karczewski dementuje

  Marszałek Senatu Stanisław Karczewski skomentował doniesienia "Newsweeka", według których marszałek Sejmu Marek Kuchciński podczas poniedziałkowego spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą żądał od niego zmiany decyzji ws. weta do ustaw o SN i KRS. Karczewski określił tę informację jako "fake news".
 • Karczewski: Jestem przekonany, że prezydent podpisze ustawę budżetową

  Karczewski: Jestem przekonany, że prezydent podpisze ustawę budżetową

  Jestem głęboko przekonany, że prezydent podpisze ustawę budżetową, i że zrobi to bardzo szybko - powiedział w środę marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
 • Marszałek Karczewski zapowiedział akcję uświadamiającą nt. aborcji

  Marszałek Karczewski zapowiedział akcję uświadamiającą nt. aborcji

  Społeczeństwo musi wiedzieć, co to jest aborcja i na czym polega - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski, zapowiadając "akcję uświadamiającą" na ten temat. Pytany, co dalej z zapowiadanym projektem senatorów dot. aborcji, odparł: "będziemy się zastanawiali".
 • ​Podbiegają dziennikarze, zadają pytania... czas z tym skończyć!

  ​Podbiegają dziennikarze, zadają pytania... czas z tym skończyć!

  Marszałek Senatu Stanisław Karczewski wyjaśniał w Radiu Zet, dlaczego dziennikarze będą mieli ograniczony dostęp do polityków w parlamencie.
 • Grupa Wyszehradzka rozszerzy formułę?

  Grupa Wyszehradzka rozszerzy formułę?

  Rozszerzenie współpracy międzyparlamentarnej państw Grupy Wyszehradzkiej o inne kraje oraz spotkania w formule prezydiów były m.in. tematem wtorkowej rozmowy marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego z premierem Węgier Viktorem Orbanem.

Filmy - Stanisław Karczewski (59)

 • Karczewski: Wyborcy Hołowni w jakiejś części oddadzą głos na Dudę

  Myślę, że również wyborcy Szymona Hołowni w jakiejś części oddadzą głos na Andrzeja Dudę - przekonywał były marszałek senatu Stanisław Karczewski. Odnosząc się do zwolenników Konfederacji, stwierdził: "W 2018 r. poszliśmy wspólnie w wielkim, 100-tysięcznym Marszu Niepodległości".
 • Karczewski: Wyborcy Hołowni w jakiejś części oddadzą głos na Dudę

  Myślę, że również wyborcy Szymona Hołowni w jakiejś części oddadzą głos na Andrzeja Dudę - przekonywał były marszałek senatu Stanisław Karczewski. Odnosząc się do zwolenników Konfederacji, stwierdził: "W 2018 r. poszliśmy wspólnie w wielkim, 100-tysięcznym Marszu Niepodległości".
 • Karczewski: Cała kampania prowadzona przez Dudę była fair. Musimy pokazywać wady rywala

  "Cała kampania wyborcza, która była prowadzona przez Andrzeja Dudę, była kampanią fair" - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM były marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Musimy pokazywać wady naszego rywala, ale tu nie chodzi o brudny przekaz, tylko o faktyczny przekaz" - dodał. Jest dobrze. Przed nami jest praca, praca i jeszcze raz praca, dużo pokory - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM senator PiS Stanisław Karczewski pytany o wynik pierwszej tury wyborów prezydenckich. Będziemy zabiegali o wszystkich wyborców - zapewnił. Wyborcy Roberta Biedronia doceniają to, co zrobiliśmy, te reformy prospołeczne - zauważył Karczewski. Myślę, że również wyborcy Szymona Hołowni w jakiejś części oddadzą głos na Andrzeja Dudę - dodał. Odnosząc się do zwolenników Konfederacji, stwierdził: "W 2018 r. poszliśmy wspólnie w wielkim, 100-tysięcznym Marszu Niepodległości".
 • Niezwykłe zdjęcie. Zobacz jak w młodości wyglądał znany polityk

  W Porannej Rozmowie w RMF FM Stanisław Karczewski pochwalił się swoim wyglądem z lat młodzieńczych. Były marszałek senatu podkreślił przy tym, że tak jak wiele innych osób oczekuje na otwarcie salonów fryzjerskich.