stańczak

Artykuły - Stańczak (12)

 • Prezydent: Piotr Stańczak zostanie odznaczony

  Prezydent: Piotr Stańczak zostanie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński - w odpowiedzi na apel internautów o pośmiertne odznaczenie polskiego geologa Piotra Stańczaka zamordowanego 7 lutego 2009 roku w Pakistanie - polecił rozpocząć formalną procedurę odznaczeniową.
 • Pies też saper

  Pies też saper

  6 września to dzień, w którym świętują wszyscy saperzy z 2. Mazowieckiej Brygady Saperów z Kazunia. Także ci czworonożni...
 • Raport o śmierci geologa - BBN uderza w rząd

  Raport o śmierci geologa - BBN uderza w rząd

  Piotr Stańczak nie stał się ofiarą skutecznej taktyki zastosowanej przez porywaczy, ale ofiarą nieskutecznych działań Rządu RP - napisał BBN w analizie w sprawie zamordowania geologa w Pakistanie.
 • Jutro w Krośnie pogrzeb polskiego inżyniera

  Pogrzeb zamordowanego przez talibów w Pakistanie polskiego geologa Piotra Stańczaka odbędzie się jutro w Krośnie (Podkarpackie).
 • Piotr Stańczak

  Piotr Stańczak

  Szef MSZ Radosław Sikorski potwierdził, że polski inżynier Piotr Stańczak padł ofiarą morderców w Pakistanie.
 • DMŚ w short tracku w 2011 roku w Warszawie

  Warszawa będzie gospodarzem drużynowych mistrzostw świata w short tracku, które rozegrane zostaną 19-20 marca 2011 roku - poinformował sekretarz generalny Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego Andrzej Stańczak.
 • Polowanie na inżyniera

  Polowanie na inżyniera

  Sytuacja na rynku pracy dla inżynierów nie jest z punktu widzenia pracodawców prosta - popyt znacznie przekracza podaż. Firmy dobrze przygotowane od strony zarządzania zasobami ludzkimi radzą sobie, stosując cały arsenał działań rekrutacyjnych i motywacyjnych.
 • Sprinterzy w maratonie

  Sprinterzy w maratonie

  Byli konsultanci. Możliwość pracy z najlepszymi menedżerami na świecie, wyzwania intelektualne, wielkie pieniądze i dalekie podróże. Dlaczego konsultanci porzucają to dla zwyczajnej, na ogół gorzej płatnej posady w realnym biznesie?
 • Przybywa chętnych na kontrakty na złoto

  Przybywa chętnych na kontrakty na złoto

  Rynek zagranicznych kontraktów terminowych na złoto cieszy się coraz większym powodzeniem w związku z rekordowymi cenami kruszcu na rynku.
 • Sprzedaż akcji Spółki przez p. Z. Stańczak

  Zarząd SUWARY S.A. na podstawie otrzymanego zawiadomienia informuje, że w dniu 16.08.2004 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Pani Zdzisława Stańczak zbyła 20.000 akcji na okaziciela Spółki SUWARY S.A. w cenie 21,00 zł za akcję. Po zawarciu powyższej transakcji Pani Zdzisława Stańczak posiada 24.214 akcji SUWARY S.A., które stanowią 2,89% kapitału zakładowego Spółki i uprawniają do 36.206 głosów, czyli 4,05% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.