stan zagrożenia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Stan zagrożenia (Film (1994)[Clear & Present Danger] Reż.Phillip Noyce) ,

Artykuły - Stan zagrożenia (9)

 • Brytyjski generał ostrzega przed wojną z Syrią

  Brytyjski generał ostrzega przed wojną z Syrią

  Były szef sztabu brytyjskiej armii ostrzega: próba wprowadzenia strefy zakazu lotów nad Syrią będzie oznaczać wojnę. Generał David Richards uważa, że każdy polityk proponujący taki krok, musi sobie zdawać sprawę z jego nieuniknionych konsekwencji.
 • Niepokojące prognozy w Czechach

  Niepokojące prognozy w Czechach

  Czescy meteorolodzy ostrzegają przed możliwością wystąpienia ponownej powodzi. Według ich zapowiedzi, intensywne opady deszczu pojawią się od soboty do poniedziałku na terenach, które w tym tygodniu zalała wielka woda.
 • Program nuklearny Korei Płn. stał się globalnym zagrożeniem

  Program nuklearny Korei Płn. stał się globalnym zagrożeniem

  Zbrojenia nuklearne i rakietowe Korei Płn. stały się globalnym zagrożeniem; Phenian może sprzedać technologie organizacjom terrorystycznym i niebezpiecznym reżimom w dowolnym regionie świata. Czas i bierność Zachodu działają na korzyść Północy.
 • Stan zagrożenia zdrowia publicznego w Nowym Jorku

  Gubernator amerykańskiego stanu Nowy Jork ogłosił stan zagrożenia zdrowia publicznego z powodu bardzo wysokiego poziomu zachorowań na grypę. Po decyzji Andrew Cuomo farmaceuci mogą szczepić dzieci.
 • Kolejne ofiary mrozu w Europie. Stan zagrożenia na Węgrzech

  Kolejne ofiary mrozu w Europie. Stan zagrożenia na Węgrzech

  Kolejne ofiary mrozu w Europie. W ciągu ostatniej doby z wychłodzenia zmarło co najmniej osiem osób. Od początku fali mrozów życie w ten sposób straciło ponad 60 mieszkańców Europy środkowo-wschodniej.
 • Gigantyczne pożary w Teksasie

  Gigantyczne pożary w Teksasie

  Kilkadziesiąt kolejnych pożarów wybuchło w Teksasie. Zagrożonych jest wiele budynków. W stanie wprowadzono stan zagrożenia, a gubernator wezwał mieszkańców, by modlili się o deszcz.
 • USA: Stan zagrożenia z powodu grypy A/H1N1

  USA: Stan zagrożenia z powodu grypy A/H1N1

  Prezydent USA Barack Obama podpisał proklamację, ogłaszającą stan zagrożenia z powodu grypy A/H1N1 - poinformował Biały Dom.
 • Kalifornia: Gubernator ogłosił stan zagrożenia

  Gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger ogłosił we wtorek "stan zagrożenia" (state of emergency) w związku ze świńską grypą, która w Meksyku zabiła już prawdopodobnie ponad 150 osób.
 • DVD: Promocja studia Paramount

  DVD: Promocja studia Paramount

  W specjalnej promocji z okazji 90-lecie studia Paramount, w czwartek, 12 grudnia, na polskim rynku ukażą się na DVD do sprzedaży takie przebojowe opowieści, jak między innymi "Truman Show", "Stan zagrożenia", "Sprawa honoru. Córka generała". W sumie w "urodzinowej promocji studia Paramount" na rynku zadebiutowało pięćdziesiąt tytułów!