Euro 2012 - stadion Śląska Wrocław

Artykuły - Stadion Śląska Wrocław (6)

 • We Wrocławiu trwa budowa pawilonu dla dziennikarzy

  Ponad 251 biurek i 502 stanowiska pracy dla dziennikarzy obsługujących piłkarskie mistrzostwa Europy znajdzie się w specjalnym pawilonie dla mediów, który powstaje na parkingu samochodowym przy stadionie piłkarskim we Wrocławiu.
 • Czyszczenie membrany na stadionie we Wrocławiu

  Operacja mycia i czyszczenia membrany okalającej stadion piłkarski na Euro 2012 rozpoczęła się w poniedziałek we Wrocławiu. Akcja, która ma na celu przywrócenie białego koloru siatce, potrwa kilka najbliższych tygodni.
 • Piłkarski mecz Brazylia - Japonia w październiku we Wrocławiu

  Piłkarski mecz Brazylia - Japonia w październiku we Wrocławiu

  ​Mecz piłkarski Brazylia - Japonia odbędzie się 16 października 2012 roku na stadionie miejskim we Wrocławiu - zapowiedział we wtorek prezydent miasta Rafał Dutkiewicz. Został już w tej sprawie podpisany list intencyjny.
 • We Wrocławiu bez kibiców gości

  Spotkania w rundzie wiosennej, które Śląsk Wrocław będzie rozgrywał na własnym stadionie, odbędą się bez udziału kibiców gości - zdecydowała we wtorek Komisja Licencyjna Polskiego Związku Piłki Nożnej.
 • Kapler zgarnie pół mln premii, a jak w innych miastach?

  Kapler zgarnie pół mln premii, a jak w innych miastach?

  Ponad 500 tysięcy złotych nagrody dostanie ustępujący ze stanowiska prezes Narodowego Centrum Sportu Rafał Kapler. Dziennikarze RMF FM postanowili sprawdzić, czy tak bajońskie premie trafiają również do szefów innych spółek budujących stadiony na Euro 2012 i czy podobnie jak w przypadku NCS-u nie były uzależnione od jakości wykonanej pracy.
 • Negatywna opinia policji o meczu Śląsk - Ruch

  Negatywna opinia policji o meczu Śląsk - Ruch

  Dolnośląska policja wydała negatywną opinię ws. organizacji najbliższego meczu Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów, który w sobotę ma się odbyć na Stadionie Miejskim. Zastrzeżenia dotyczą m.in. braku monitoringu bram wejściowych.