Muzyka - środki

Artykuły - środki (5)

 • "Nie będę robiła scen"

  "Nie będę robiła scen"

  - Muzyka to bardzo ważna część mojego życia, której poważnie zaczęło mi brakować w pewnym momencie - opowiada Medeah, wokalistka zielonogórskiej formacji Artrosis, zaliczanej do jednej z najważniejszych grup na scenie rocka gotyckiego. Po czteroletniej przerwie, w trakcie której Medeah m.in. została mamą, zespół powrócił z płytą "Con Trust" (premiera 2 października 2006 r.). Tuż przed rozpoczętą na początku listopada trasą promującą "Con Trust" wokalistka Artrosis znalazła parę chwil, żeby odpowiedzieć na pytania Michała Boronia. Medeah opowiedziała o tym, co w ostatnim czasie działo się w zespole, czy "Con Trust" jest najbardziej rockową płytą w ich dorobku, o sytuacji na scenie gotyckiej, a także o problemach z... drzwiami.
 • Velvet Revolver: Znieczulony basista

  Velvet Revolver: Znieczulony basista

  Duff McKagan, były basista grupy Guns N' Roses, obecnie grający w Velvet Revolver, jest odporny na wszelkie substancje znieczulające. Dlatego podczas każdej wizyty u dentysty biednego Duffa czeka kilkanaście zastrzyków.
 • Wiśniewski: Kończą mi się środki

  Wiśniewski: Kończą mi się środki

  Michał Wiśniewski narzeka, że nie stać go już finansowo na to, by śmigłowiec lądował na scenie. Nie stać go także na drogą oprawę koncertów, bo spłaca raty za mieszkanie i wbrew temu, co się powszechnie mówi, nie ma odłożonego na koncie miliona złotych. "Stąd też między innymi zamykam zespół" - mówi artysta.
 • Britney Spears wzmacnia ochronę

  Britney Spears wzmacnia ochronę

  Wydarzenia z 11 września oraz wciąż duże ryzyko związane z zarażeniami bakterią wąglika spowodowały, że Britney Spears i jej management zdecydowali się podjąć szczególne środki bezpieczeństwa przy okazji trwającej obecnie trasy koncertowej, promującej najnowszy album seksownej wokalistki, zatytułowany po prostu "Britney".
 • Rammstein: Wibratory tak, woda nie

  Członkowie niemieckiej formacji Rammstein wykorzystywali już na scenie środki pirotechniczne, wibratory, a nawet ogień. Jednak zrezygnowali z użycia na scenie fontanny, udekorowanej dużą ilością neonów. Muzycy Rammstein, którym grożono aresztowaniem za obnażanie się na scenie podczas trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, przed planowanymi na lato występami doszli do wniosku, że woda jest o wiele bardziej niebezpieczna niż środki wybuchowe.