menway - środki

Artykuły - środki (8)

 • Komar - prześladowca

  Komar - prześladowca

  Gryzące komary w trakcie urlopu są gorsze niż kiepskie warunki zakwaterowania, niedobrane towarzystwo, niesmaczne jedzenie. W opinii Polaków komary są najbardziej dokuczliwymi owadami w czasie wakacji i mogą wręcz zepsuć wymarzony wypoczynek.
 • Czy walka z dopalaczami ma sens?

  Czy walka z dopalaczami ma sens?

  Walka z dopalaczami stała się ostatnio głównym tematem poruszanym przez polityków i media. Premier Donald Tusk uważa, że radykalne działania przynoszą efekty, inni - że taka postawa sprowadzi na rząd kłopoty. Właśnie posłowie przegłosowali przepisy, w myśl których na terenie Polski nie będzie można produkować i wprowadzać do obrotu produktów, które mogą być używane jak środki odurzające lub substancje psychotropowe.
 • Antykoncepcja a satysfakcja seksualna

  Antykoncepcja a satysfakcja seksualna

  Niezadowolenie z życia seksualnego może być spowodowane źle dobraną metodą antykoncepcji. Sprawdź, w jaki sposób poszczególne środki mogą wpływać na doznania seksualne twoje i twojej partnerki!
 • W Międzychodzie budowali tajną broń

  W Międzychodzie budowali tajną broń

  Przy ulicy 17 Stycznia w wielkopolskim Międzychodzie stoi budynek, który pod koniec II wojny światowej upatrzyli sobie Niemcy na siedzibę filii utajnionego instytutu naukowego przygotowującego broń biologiczną.
 • Uważaj na środki przeciwbólowe!

  Uważaj na środki przeciwbólowe!

  Leki przeciwbólowe stworzono po to, by chroniły nas przed cierpieniem. Czasem jednak mogą być jego przyczyną.
 • Zbyt brutalne zatrzymanie?

  Zbyt brutalne zatrzymanie?

  - To nadal nasi żołnierze - mówi o aresztowanych w związku z akcją w Afganistanie, w której zginęli cywile, rzecznik 6. Brygady Desantowo-Szturmowej z Krakowa Jacek Popławski. Według niego żandarmi, zatrzymując podejrzewanych, zastosowali niewspółmierne środki.
 • Sposoby na ból głowy

  Sposoby na ból głowy

  Ból głowy może być spowodowany wieloma przyczynami, zarówno natury organicznej jak i psychicznej. Środki przeciwbólowe to nie jedyna alternatywa ich leczenia. Radzimy, w jaki sposób można sobie pomóc, stosując naturalne środki.
 • Najlepsze dla faceta

  Najlepsze dla faceta

  Nie wydawaj pieniędzy na suplementy tylko dlatego, że w reklamie powiedzieli, że to działa. Wybierz to, co działa naprawdę i co przyda się właśnie tobie. Przewodnik po najlepszych suplementach.