środki czystości

Artykuły - środki czystości (5)

 • Branża utrzymania czystości w centrum uwagi

  Branża utrzymania czystości w centrum uwagi

  Mijają ponad dwa miesiące, odkąd epidemia koronawirusa dotarła do Polski. Nowe obostrzenia i zasady oraz wprowadzenie restrykcyjnych sposobów zachowania higieny i ochrony osobistej postawiły branżę utrzymania czystości w centrum realiów gospodarczych. Minionych kilka tygodni daje już możliwość oceny, w jakim miejscu znajduje się sektor.
 • Rosja wycofuje ze sprzedaży środki czystości produkowane przez zachodnie koncerny

  Rosja wycofuje ze sprzedaży środki czystości produkowane przez zachodnie koncerny

  Rosja wprowadza zakaz sprzedaży środków czystości produkowanych przez zachodnie koncerny. Zakaz dotyczy m.in. takich firm jak Henkel, Procter & Gamble i Colgate-Palmolive.
 • Czy „eko” zawsze jest zdrowe?

  Czy „eko” zawsze jest zdrowe?

  Organiczne ubrania, żywność naturalna, biologiczne środki czystości... Dowiedz się, które z produktów reklamowanych jako ekologiczne naprawdę są dobre dla twojego organizmu.
 • Higieniczne ABC

  Higieniczne ABC

  W domu, w którym mieszka malec, powinno być czysto. Sprawdź, jak dbać o mieszkanie i akcesoria dziecka, by dorastało w bezpiecznym otoczeniu.
 • Stawiamy na markety!

  Stawiamy na markety!

  85 proc. Polaków kupuje żywność i środki czystości w sklepach należących do sieci handlowych. Najpopularniejsza w Polsce sieć takich sklepów to Biedronka - wynika z sondażu Estymatora. Podstawowe produkty kupuje w niej 38 proc. Polaków.

Filmy - środki czystości (1)

 • Mydło wszystko umyje. Ekologiczne środki czystości

  Blogerka Ewa Kozioł udowodniła, że mydło jest dobre na wszystko. – Jeżeli mamy w domu alergików, jeżeli mamy problemy z hormonami, to sięgajmy po te naturalne środki, bo one są skuteczne – powiedziała. Jak wykonać pastę do czyszczenia umywalek, wanny i kuchenki? (Dzień Dobry TVN/x-news)