wydarzenia - sprzęt

Artykuły - Sprzęt (94)

 • HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  Solidny laptop biznesowy to niezwykle ważny partner w każdym biznesie. Warto zatem znaleźć sprzęt, który sprawi, że realizowanie obowiązków firmowych będzie szło sprawnie i przyjemnie. Dobrym tropem może okazać się linia laptopów biznesowych HP EliteBook, w której znajdziemy aż 1659 modeli do wyboru. Jeśli należysz do mobilnych profesjonalistów, poszukujących urządzenia z wyższej półki cenowej, ale przede wszystkim jakościowej, HP EliteBook jest serią, którą zdecydowanie powinieneś się zainteresować. Dlaczego?
 • CBA przekazuje sprzęt policji i ABW

  Kamizelki kuloodporne oraz materiały pirotechniczne wartości ponad 200 tys. zł trafią z magazynów CBA do policji i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - poinformował rzecznik biura Jacek Dobrzyński .
 • Policyjni antyterroryści skarżą się RPO na zły sprzęt i brak szkoleń

  Policyjni antyterroryści skarżą się RPO na zły sprzęt i brak szkoleń

  Niewystarczające wyposażenie, brak pieniędzy na szkolenia, niedostateczna ochrona prawna - o takich skargach policyjnych antyterrorystów Rzecznik Praw Obywatelskich Irena Lipowicz napisała do szefa MSW Jacka Cichockiego.
 • Dyktatura w ofensywie? Najazd na "Naszą Niwę"

  Dyktatura w ofensywie? Najazd na "Naszą Niwę"

  Białoruska milicja przeprowadziła rewizję w lokalu białoruskiego Pen Clubu, gdzie mieści się redakcja niezależnej gazety "Nasza Niwa", i zarekwirowali sprzęt biurowy, w tym komputery - podała w środę gazeta internetowa "Biełorusskije Nowosti"
 • Podejrzany zakup śmigłowców dla MON

  Podejrzany zakup śmigłowców dla MON

  MON najpierw wynegocjował obniżkę ceny, a potem kupił sprzęt od tej samej firmy 75 mln zł drożej - ujawnia "Rzeczpospolita".
 • Stop Powodziom - 904 tys. zł na koncie WOŚP

  Ponad 904 tys. zł zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w niedzielnej akcji Stop Powodziom. Za zebrane środki fundacja chce kupić sprzęt przeznaczony do likwidowania skutków powodzi i walki z żywiołem.
 • W niedzielę akcja WOŚP "Stop Powodziom"

  W niedzielę akcja WOŚP "Stop Powodziom"

  W niedzielę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje akcję Stop Powodziom - jednodniową zbiórkę publiczną, której celem będzie zakup sprzętu pomagającego w likwidowaniu skutków powodzi.
 • Nieznany los broni oficerów BOR, którzy zginęli 10 kwietnia

  Nieznany los broni oficerów BOR, którzy zginęli 10 kwietnia

  Biuro Ochrony Rządu pyta prokuraturę, gdzie jest broń funkcjonariuszy, którzy zginęli w Smoleńsku. Jak ustalili reporterzy śledczy RMF FM Rosjanie wciąż nie oddali sprzętu funkcjonariuszy BOR, którzy zginęli w katastrofie prezydenckiego tupolewa. Szef tej służby zwrócił się z pismami do Prokuratury Wojskowej i warszawskiej Prokuratury Okręgowej.
 • Płock: Komorowski na przekazaniu śmigłowca

  Kandydat PO na prezydenta Bronisław Komorowski uczestniczył w środowej uroczystości przekazania śmigłowca filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku. Wyraził zadowolenie, że pogotowie w tym mieście będzie mogło ratować ludzi przy użyciu nowoczesnego sprzętu.
 • Europa pomoże USA w walce z ropą

  Europa pomoże USA w walce z ropą

  Europa oferuje Stanom Zjednoczonym pomoc w walce z katastrofalnym wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej. Komisja Europejska poinformowała, że na prośbę władz amerykańskich UE wyśle sprzęt, służący do powstrzymywania plamy ropy.