sprzęt AGD

Synonimy:
AGD, Artykuły Gospodarstwa Domowego
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sprzęt AGD (177)

 • Gotowanie bez przykrych zapachów?

  Gotowanie bez przykrych zapachów?

  To możliwe z odpowiednim okapem kuchennym, który należy do niezbędnych elementów wyposażenia kuchni.
 • LG prezentuje nowe sprzęty AGD na CES 2018

  LG prezentuje nowe sprzęty AGD na CES 2018

  Na targach CES 2018, firma LG Electronics zaprezentuje najnowsze inteligentne urządzenia, które zapewniają czyste powietrze i przyjemną temperaturę w domu. W Las Vegas zadebiutuje oczyszczacz powietrza LG PuriCare z czujnikiem drobnego pyłu oraz wolnostojący klimatyzator inwerterowy DUALCOOL ThinQ z funkcją sterowania głosem oraz technologią DeepThinQ.
 • Nowa niemiecka inwestycja w Polsce - fabryka AGD Miele

  Nowa niemiecka inwestycja w Polsce - fabryka AGD Miele

  Ponad 200 mln zł zainwestuje niemiecki koncern Miele w zakład produkcyjny w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W pierwszym zakładzie produkcyjnym zatrudnienie znajdzie co najmniej 350 osób. W poniedziałek firma otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności.
 • Kompaktowy miniblender Philips

  Kompaktowy miniblender Philips

  Nowy miniblender Philips umożliwia przygotowywanie rozmaitych koktajli, które można zblendować w kielichu lub w wygodny sposób bezpośrednio w bidonie, by zabrać ze sobą i wypić w dowolnym miejscu.
 • ​IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

  ​IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

  Firma LG zaprezentowała bogatą ofertę urządzeń do pielęgnacji ubrań - poszerzoną linię pralek TWINWash oraz szafę odświeżającą LG Styler.
 • IFA 2017: LG rozwija ekosystem inteligentnych urządzeń

  IFA 2017: LG rozwija ekosystem inteligentnych urządzeń

  Firma LG rozbudowuje swoją koncepcję inteligentnego domu i wzbogaca ją o dwie najpopularniejsze usługi inteligentnych osobistych asystentów - Amazon Alexa oraz Google Assistant.
 • Wycofanie z produkcji odkurzaczy 900 wat i więcej

  Wycofanie z produkcji odkurzaczy 900 wat i więcej

  Od 1 września odkurzacze wprowadzane na rynek unijny powinny mieć deklarowany pobór mocy niższy niż 900 W oraz posiadać nową etykietę energetyczną ze skalą od D do A+++. Dzięki innowacyjnym produktom samo zmniejszenie mocy silników odkurzaczy nie wpłynie na mniejszą skuteczność i jakość odkurzania. Korzystając z etykiety energetycznej konsumenci łatwo sprawdzą istotne w użytkowaniu parametry, czyli skuteczność zbierania kurzu na podłogach i dywanach oraz klasę filtracji kurzu.
 • Przez nowe przepisy odkurzacze stracą moc

  Przez nowe przepisy odkurzacze stracą moc

  Nie jest tajemnicą, że unijne przepisy określające parametry towarów bywają dla producentów uciążliwe, a dla konsumentów na wspólnotowym rynku niekiedy zabawne. Już we wrześniu wejdą w życie nowe wymagania dotyczące... odkurzaczy.
 • UE chce rzeczy trwalszych i łatwiejszych do naprawy

  UE chce rzeczy trwalszych i łatwiejszych do naprawy

  Komisja Europejska, chce, by sprzęt AGD czy komórki nie psuły się krótko po upływie gwarancji!. Dlatego państwa członkowskie oraz producenci powinni stworzyć konsumentom możliwość korzystania z trwałych urządzeń o wysokiej jakości, które mogą być zreperowane lub ulepszone. Urzędnicy unijni, proponują walkę ze sztucznym skracaniem cyklu życia produktów i przystępne ceny części zamiennych. Zdaniem ekspertów, konsumenci nie powinni wpadać w błędne koło niekończących się napraw i konserwacji wadliwych produktów. Posłowie proponują stworzenie "licznika zużycia" produktu.

Zdjęcia - Sprzęt AGD (16)

 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania

Filmy - Sprzęt AGD (5)

 • Częściej wymieniamy sprzęty niż meble

  Wydatki polskich konsumentów na elektronikę użytkową zbliżają się do tych, które ponoszą mieszkańcy Europy Zachodniej. W 2015 r. pod tym względem brakowało nam około trzech lat, w 2016 roku dwóch lat, a w tym roku ten dystans skurczył się do roku. Jak wynika z raportu „Polska rewolucja w segmencie smart” opracowanego przez ZIPSEE „Cyfrowa Polska” i Ministerstwo Rozwoju, przeciętny Polak wymienia telewizor średnio co 7 lat, a lodówkę co 8 lat. To oznacza, że rocznie polskie gospodarstwo domowe przeznacza na zakup telewizora 270 zł i 200 zł na lodówkę.
 • Sprzęt AGD i RTV sam będzie sygnalizować o usterce

  Internet rzeczy może zrewolucjonizować obsługę klienta. Dzięki podłączeniu do sieci sprzętów domowych, jak lodówka czy zmywarka, sygnał o awarii czy zakłóceniach w działaniu dotrze do producenta szybciej niż w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwa będzie błyskawiczna naprawa, nawet bez angażowania klienta. Komentuje Łukasz Jadaś z Instytutu Monitorowania Mediów.
 • Smartfon wypiera telewizor?

  Jak pokazują statystyki Polacy coraz częściej rezygnują z telewizorów i odkurzaczy na rzecz zmywarek, smartfonów i komputerów. Chęć zaoszczędzenia czasu, wprowadzanie nowszych technologii oraz moda - to czynniki mające wpływ na wybory konsumentów. Wypowiedź: Bartosz Turek, Lion’s Bank
 • UOKiK rozpocznie kontrole etykiet energetycznych

  Za brak specjalnych etykiet na suszarkach czy telewizorach grozi kara w wysokości co najmniej 15 tysięcy złotych. Dostawcy i dystrybutorów sprzętu RTV i AGD mają od lutego tego roku obowiązek informowania o tym, ile energii zużywa dane urządzenie. – Przede wszystkim będziemy sprawdzać uwidacznianie etykiet efektywności energetycznej w placówkach handlowych, tam gdzie produkty wystawiane są na sprzedaż, gdzie konsument ma do nich bezpośredni dostęp – zapowiada w rozmowie a Agencją Informacyjną Newseria Jadwiga Gunerka, zastępczyni dyrektora Departamentu Nadzoru Rynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.