sprzęt AGD

Synonimy:
AGD, Artykuły Gospodarstwa Domowego
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sprzęt AGD (317)

Zdjęcia - Sprzęt AGD (8)

 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania

Filmy - Sprzęt AGD (10)

 • Wyrzucił starą lodówkę i pralkę do wąwozu, swój wyczyn sfilmował. Hiszpanowi grozi 45 tys. euro grzywny

  Pewien pracownik firmy sprzedającej AGD stwierdził, że starych i zepsutych urządzeń pozbędzie się wrzucając je do wąwozu. Dodatkowo całe zdarzenie postanowił nagrywać. Film trafił jednak w ręce hiszpańskich policjantów, a ci szybko zidentyfikowali sprawcę i go zatrzymali. Mężczyzna odpowie za zaśmiecanie, a grozi mu grzywna nawet do 45 tys. euro. (STORYFUL/x-news)
 • Nowe etykiety na sprzęcie agd pokażą prawdę o pożeraczach prądu

  Bruksela uzgodniła nowe etykiety porównujące efektywność energetyczną podobnych produktów, tematem tym zajął się też polski rząd. Na nowej skali jasno zobaczymy, że większość kupowanych przez nas produktów znajduje się w dolnej części skali. Nowe etykiety energetyczne początkowo będą miały zastosowanie do telewizorów, monitorów i wyświetlaczy, lodówek, pralek i suszarek, zmywarek oraz produktów oświetleniowych. Pojawią się w sklepach w marcu 2021 roku roku, około rok później niż początkowo planowano. Komisja Europejska właśnie uzgodniła ten termin i upubliczniła wzory etykiet. Według założeń, łatwiej rozpoznamy, jaki sprzęt opłaca się kupić.
 • Jakie są najlepsze domowe sposoby na czyszczenie sprzętów AGD?

  Aby sprzęty AGD służy nam długo, musimy o nie odpowiednio dbać i systematycznie czyścić. W studiu „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Kowalewska-Kawuza, która prowadzi bloga o domu i wnętrzach pokazała, jak prawidłowo czyścić sprzęty AGD. Podzieliła się również swoim przepisem na uniwersalny środek czyszczący. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • W Polsce rocznie sprzedaje się ok. 18 mln sztuk dużego i małego AGD

  Rocznie w Polsce sprzedaje się ok. 6 mln sztuk dużego i blisko 12 mln małego AGD. Dominują pralki, lodówki oraz kuchenki, ale stopniowo rośnie też popyt na płyty indukcyjne, suszarki do ubrań czy zmywarki, które wedle statystyk są ważnym elementem wyposażenia w co trzecim polskim domu. Jesteśmy otwarci na nowinki techniczne, a cena urządzenia nie przestała być kluczowym czynnikiem przesądzającym decyzje zakupowe. Dużo ważniejsza stało się dla nas kryterium klasy energetycznej sprzętu – tej najbardziej oszczędnej w tym zakresie.