sprzęt

Artykuły - Sprzęt (565)

 • Krups Intuition Preference – wygląd, funkcjonalność i nowoczesność

  Krups Intuition Preference – wygląd, funkcjonalność i nowoczesność

  Kawa jest napojem znanym w każdym zakątku świata. Jej picie to tradycja osób, które chcą dodać sobie energii. Filiżanka aromatycznej kawy z mlekiem jest też znakomitym dodatkiem do towarzyskiego spotkania lub wypoczynku przy książce. Dzięki nowoczesnym ekspresom z linii Krups Intuition Preference ulubiony napój przygotuje się za jednym dotknięciem.
 • HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  Solidny laptop biznesowy to niezwykle ważny partner w każdym biznesie. Warto zatem znaleźć sprzęt, który sprawi, że realizowanie obowiązków firmowych będzie szło sprawnie i przyjemnie. Dobrym tropem może okazać się linia laptopów biznesowych HP EliteBook, w której znajdziemy aż 1659 modeli do wyboru. Jeśli należysz do mobilnych profesjonalistów, poszukujących urządzenia z wyższej półki cenowej, ale przede wszystkim jakościowej, HP EliteBook jest serią, którą zdecydowanie powinieneś się zainteresować. Dlaczego?
 • Podstawy airsoft - zbiór porad dla początkujących

  Podstawy airsoft - zbiór porad dla początkujących

  ASG to sport, który daje ogromną satysfakcję i pomaga rozładować stres. Dlaczego zatem nie spróbować? Sprawdź, co musisz zrobić, aby stać się prawdziwym żołnierzem ASG. Udział w prawdziwej akcji z repliką karabinu w ręku daje o wiele więcej frajdy niż rozgrywanie bitew na ekranie komputera.
 • Tworzymy zestaw komputerowy marzeń dla gracza!

  Tworzymy zestaw komputerowy marzeń dla gracza!

  Branża gier komputerowych przeżywa rozkwit i z roku na rok staje się coraz bogatsza. W związku z tym, z przymrużeniem oka, prezentujemy garść potężnych (i bardzo drogich) podzespołów, z których można złożyć niezwykle wydajne narzędzie do gamingowych przygód. Wśród nich wymieniamy np. telewizor Samsung Q950R, mysz Logitech G903, czy kartę graficzną GeForce RTX 2080Ti.
 • Strumień pieniędzy do polskiej zbrojeniówki to fikcja? Macierewicz zbroił się za granicą

  Strumień pieniędzy do polskiej zbrojeniówki to fikcja? Macierewicz zbroił się za granicą

  Choć na sprzęt dla wojska wydajemy coraz więcej, to mniejsza część tego budżetu trafia do polskiego przemysłu. Od kilku lat corocznie jest to ok. 4 mld zł.
 • MON idzie na zakupy. Wojsko dostanie sprzęt za 2 mld zł

  MON idzie na zakupy. Wojsko dostanie sprzęt za 2 mld zł

  Niszczyciel min, okręt ratowniczy, artyleria dalekiego zasięgu... MON podpisze umowy na 2 mld zł.
 • Rozwód Amazona ze sprzętem Google i Apple

  Rozwód Amazona ze sprzętem Google i Apple

  Internetowy gigant Amazon przestaje sprzedawać niektóre urządzenia firm Google i Apple. Chodzi o sprzęt umożliwiający tak zwane strumieniowanie, czyli pobieranie i przesyłanie filmów wideo na przykład z urządzenia mobilnego do telewizora czy projektora.
 • Za pieniądze od firm tytoniowych MF kupi sprzęt dla wywiadu skarbowego

  Za pieniądze od firm tytoniowych MF kupi sprzęt dla wywiadu skarbowego

  Ministerstwo Finansów za pieniądze otrzymane od koncernów tytoniowych kupi radiotelefony dla wywiadu skarbowego - poinformował resort finansów we wtorek. Będą one wykorzystane przez funkcjonariuszy walczących m.in. z przemytem papierosów.
 • Pierwszy w Polsce tablet dla osób 40+

  Pierwszy w Polsce tablet dla osób 40+

  Firma OVERMAX wprowadza na rynek pierwszy w Polsce intuicyjny tablet przeznaczony dla osób w wieku 40+ oraz dla każdego użytkownika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę w świecie nowoczesnych technologii.
 • Ekspert: W czasie burzy chrońmy siebie, ale i sprzęt elektryczny

  Ekspert: W czasie burzy chrońmy siebie, ale i sprzęt elektryczny

  Lato to w Polsce najbardziej burzowy sezon. Warto pamiętać, żeby w czasie burz unikać otwartej przestrzeni, nie stawać pod drzewami, a sprzęt elektryczny chronić instalując w domu odgromniki - radzi dr hab. inż. Marek Szczerbiński z AGH.