mobtech - sprzedawcy

Artykuły - Sprzedawcy (5)

 • Konkurencja straszy użytkowników neostrady

  Konkurencja straszy użytkowników neostrady

  Kilka dni temu media obiegła informacja, że Telekomunikacja Polska pożegna się z marką neostrada. Sprzedawcy konkurencyjnych operatorów podchwycili temat i straszą użytkowników TP brakiem internetu.
 • Elektronika coraz droższa

  Elektronika coraz droższa

  Wraz z nadejściem wiosny coraz droższy będzie sprzęt elektroniczny - telefony komórkowe, telewizory, komputery czy laptopy. Sprzedawcy ostrzegają, że prawdziwy wzrost cen dopiero przed nami.
 • Milion smartfonów w Polsce

  Milion smartfonów w Polsce

  Według firmy badawczej IDC, ten rok będzie nadzwyczaj trudny dla producentów telefonów komórkowych. Światowa sprzedaż komórek spadnie o ponad 8 proc. w stosunku do ubiegłego roku i jedyną pociechą może być fakt, że nadal będzie rosnąć sprzedaż smartfonów. Ma ona wzrosnąć o 3 proc. - uważa IDC.
 • Długie naprawy gwarancyjne

  Długie naprawy gwarancyjne

  Jeśli nie możesz doczekać się naprawy gwarancyjnej, to nadal możesz próbować zwrócić towar sprzedawcy.
 • Nie ostrzegają, choć powinni

  Już od roku sprzedawcy telefonów w Wielkiej Brytanii mają obowiązek ostrzegania przed szkodliwym wpływem promieniowania. Jak się okazuje, niewielu z nich spełnia ten obowiązek. Do każdego telefonu sprzedawanego na Wyspach powinna być dołączona ulotka ostrzegająca o potencjalnej szkodliwości promieniowania dla zdrowia użytkownika. Niestety sprzedawcy ignorują zalecenia rządu i pomijają te informacje.