Fakty - sprzedawcy

Artykuły - Sprzedawcy (10)

 • Myslovitz: Sprzedawcy marzeń

  Myslovitz: Sprzedawcy marzeń

  Myslovitz już niedługo zagra w Londynie na zaproszenie Polskiego Radia Londyn i portalu eLondyn. Myslovitz powstawało w bardzo ważnym dla Polski okresie. Okresie transformacji. Praktycznie wszystko, co pojawiało się wtedy na rynku, było nowością. Myslovitz wszedł na polską scenę muzyczną nie tyle wypełniając lukę, ale tworząc zupełnie nową jakość.
 • Sprzedawcy dopalaczy opuszczają tonący okręt. Wyprzedaże w internecie

  Sprzedawcy dopalaczy opuszczają tonący okręt. Wyprzedaże w internecie

  Sklepy internetowe oferujące dopalacze nadal prowadzą swoją działalność. Niektóre z nich, w związku z prowadzoną kontrolą sanepidu i policji, organizują wyprzedaże specyfików.
 • Tam bardziej wierzą prostytutkom niż politykom

  Tam bardziej wierzą prostytutkom niż politykom

  Nowozelandczycy bardziej wierzą prostytutkom niż politykom, którzy zajmują przedostatnie miejsce wśród profesji darzonych zaufaniem - wynika z sondażu opublikowanego dziś w prasie lokalnej.
 • Rosja: Sprzedawcy maku handlują narkotykami?

  Uwielbiane w Rosji ciastka z makiem mogą zniknąć z cukierni w tym kraju, ponieważ setki jego sprzedawców są oskarżane o handel narkotykami - ostrzegli dziś obrońcy praw człowieka.
 • Z książki skarg i zażaleń brytyjskich turystów

  Z książki skarg i zażaleń brytyjskich turystów

  Oto najbardziej absurdalne skargi złożone przez turystów w biurze podróży po przyjeździe z wakacji. Chociaż trudno w to uwierzyć, wszystkie przypadki naprawdę miały miejsce i zostały zebrane przez operatorów wycieczek - Thomas Cook i ABTA.
 • Prezenty bezzwrotne

  Prezenty bezzwrotne

  Mikołaj myli się, i to często. Handlowcy szacują, że nawet co piąty prezent kupiony przed świętami wraca do sklepów. Jednak sprzedawcy robią wszystko, by zwrotów nie przyjmować, a nawet nie wymieniać towaru - zauważa "Życie Warszawy".
 • Praca na sportowo

  Praca na sportowo

  Chciałbyś zobaczyć z bliska najlepszych tenisistów, koszykarzy lub rugbistów, nie płacąc za bilet? Praca przy największych angielskich imprezach sportowych daje ci taką szansę. Przy okazji możesz nieźle zarobić.
 • Ramadan: Koszmar sprzedawcy kebabów

  Ramadan: Koszmar sprzedawcy kebabów

  - Mamy ramadan, my friend - mówi Mehmed, turecki sprzedawca kebabów, łapiąc mnie za ramię i robiąc sarnie, smutne oczy - kup coś ode mnie, cały dzień nic nie sprzedałem: post.
 • Szał świątecznych zakupów

  Szał świątecznych zakupów

  Za oceanem rozkręca się sezon przedświątecznych zakupów. Amerykanie są w tym roku wyjątkowo rozrzutni i wydadzą zdecydowanie więcej pieniędzy niż w ubiegłym roku. Sprzedawcy zacierają ręce.
 • Okrutne filmy ze zbrodniami irackiego reżimu

  Bagdadzcy sklepikarze, handlarze na bazarach, uliczni sprzedawcy wciskają obcokrajowcom kasety video i płyty z autentycznymi nagraniami przerażających egzekucji i tortur z czasów dyktatury Saddama Husajna - donoszą z Bagdadu specjalni wysłannicy RMF.