sprzątanie

Artykuły - Sprzątanie (98)

 • Jak pozbyć się brokatu

  Jak pozbyć się brokatu

  ​Jest zmorą każdego rodzica. Pojawia się nagle i później jest już absolutnie wszędzie. Mowa o brokacie, tym lśniącym różnokolorowym pyłku, który uwielbiają twoje dzieci. Mówi się, że aby pozbyć się go z domu należy się wyprowadzić. Jest w tym trochę prawdy, ale to świństwo naprawdę można szybko i skutecznie wyczyścić. Są na to proste sposoby.
 • Test Philips PowerPro Aqua FC6409/01

  Test Philips PowerPro Aqua FC6409/01

  W erze robotów sprzątających, klasyczne odkurzacze ręczne wcale nie odeszły do lamusa. Philips PowerPro Aqua FC6409/01 to świetny odkurzacz bezprzewodowy, którym dodatkowo umyjemy podłogi. Czy warto zainwestować w niego ok. 1500 zł? Odpowiedź znajdziecie w poniższym teście.
 • Nowe odkurzacze Philips, którymi dokładnie posprzątasz mieszkanie

  Nowe odkurzacze Philips, którymi dokładnie posprzątasz mieszkanie

  Odkurzacz Philips Performer Ultimate LED z technologią podświetlonej nasadki TriActive LED umożliwia naprawdę dokładne sprzątanie, pozwalając dostrzec nawet ukryty kurz. W codziennych porządkach pomocny będzie też odkurzacz bezprzewodowy PowerPro Aqua 3w1.
 • Praca za granicą: Z miotłą w krainie fiordów

  Praca za granicą: Z miotłą w krainie fiordów

  Sprzątanie to jedna z najbardziej pożądanych na emigracji prac dla kobiet. Jednak wbrew pozorom to dosyć wymagające zajęcie i często bardzo niewdzięczne. Podstawowym wymogiem, poza komunikatywną znajomością angielskiego, jest jednak dobra organizacja własnej pracy oraz sumienność.
 • Jak sprzątać, by nie szkodzić malcowi?

  Jak sprzątać, by nie szkodzić malcowi?

  W domu, w którym mieszka niemowlę, powinno być czysto, ale nie całkiem sterylnie! Radzimy, jak dbać o czystość z pożytkiem dla smyka.
 • Świąteczne porządki i przysmaki mogą wywołać ból głowy i kręgosłupa

  Świąteczne porządki i przysmaki mogą wywołać ból głowy i kręgosłupa

  Przedświąteczna krzątanina oraz typowe dla świątecznego okresu potrawy mogą wywołać ból głowy i kręgosłupa. Neurolog radzi, czego unikać, żeby zminimalizować ryzyko.
 • Jak utrzymać w czystości…

  Jak utrzymać w czystości…

  Wcale nie musisz używać silnych środków chemicznych, aby wasz dom oraz rzeczy maleństwa były zadbane. Podpowiadamy, jak bezpiecznie osiągnąć taki efekt.
 • Czysty interes - jak zarobić na sprzątaniu

  Czysty interes - jak zarobić na sprzątaniu

  ​Chcesz sprzątać za granicą? Prawdopodobnie bez problemów przebrniesz przez proces rekrutacji, ale później musisz już zakasać rękawy.
 • Patenty na szybkie sprzątanie

  Patenty na szybkie sprzątanie

  Jak błyskawicznie zrobić porządek i czym w tym czasie zająć malucha? Oto sposoby, które nasza dziennikarka wypróbowała we własnym domu.
 • Higieniczne ABC

  Higieniczne ABC

  W domu, w którym mieszka malec, powinno być czysto. Sprawdź, jak dbać o mieszkanie i akcesoria dziecka, by dorastało w bezpiecznym otoczeniu.

Filmy - Sprzątanie (44)