sprzątanie

Artykuły - Sprzątanie (106)

 • Jak pozbyć się brokatu

  Jak pozbyć się brokatu

  ​Jest zmorą każdego rodzica. Pojawia się nagle i później jest już absolutnie wszędzie. Mowa o brokacie, tym lśniącym różnokolorowym pyłku, który uwielbiają twoje dzieci. Mówi się, że aby pozbyć się go z domu należy się wyprowadzić. Jest w tym trochę prawdy, ale to świństwo naprawdę można szybko i skutecznie wyczyścić. Są na to proste sposoby.
 • Test Philips PowerPro Aqua FC6409/01

  Test Philips PowerPro Aqua FC6409/01

  W erze robotów sprzątających, klasyczne odkurzacze ręczne wcale nie odeszły do lamusa. Philips PowerPro Aqua FC6409/01 to świetny odkurzacz bezprzewodowy, którym dodatkowo umyjemy podłogi. Czy warto zainwestować w niego ok. 1500 zł? Odpowiedź znajdziecie w poniższym teście.
 • Nowe odkurzacze Philips, którymi dokładnie posprzątasz mieszkanie

  Nowe odkurzacze Philips, którymi dokładnie posprzątasz mieszkanie

  Odkurzacz Philips Performer Ultimate LED z technologią podświetlonej nasadki TriActive LED umożliwia naprawdę dokładne sprzątanie, pozwalając dostrzec nawet ukryty kurz. W codziennych porządkach pomocny będzie też odkurzacz bezprzewodowy PowerPro Aqua 3w1.

Filmy - Sprzątanie (36)

 • Czym myć okna, żeby nie było smug?

  Nadeszła wiosna, pora więc na porządki. Czyste okna są chlubą każdego domu. Ich mycie nie jest trudne, ale wymaga poświęcenia czasu. Zdradzamy sprawdzone sposoby na czyste okna i podpowiadamy, jakich błędów unikać, podczas ich mycia.
 • Kot nabrudził, kot posprząta. Właściciel znalazł sposób

  "Jeśli nabrudziłeś, to musisz posprzątać, mój drogi". Właściciel postanowił "zaangażować" kota - sprawcę bałaganu, do uprzątnięcia zabrudzonej karmą podłogi. Zobaczcie
 • Dbają o ekologię w zamian za przysmak

  W jednym z brytyjskich zoo, opiekunka zaprezentowała, co potrafią jej podopieczni. W zamian za jedzenie czyszczą wodę z plastikowych odpadów.
 • Nie wyrzucaj starych koszulek. Zrób z nich... mopa!

  Jeśli macie w zanadrzu stare koszulki, nie wyrzucajcie ich do kosza! Możecie je wykorzystać o wiele praktyczniej - robiąc z nich choćby mopa, który posłuży wam do dokładnego posprzątania waszych podłóg! Wystarczy odpowiednio pocięta koszulka i zwykły kij od miotły - w parę chwil zrobicie mopa, który będzie równie skuteczny, co mopy ze sklepu! Zobaczcie nasz poradnik!