sprzatanie

Artykuły - Sprzatanie (23)

 • Innowacje w firmach sprzątających

  Innowacje w firmach sprzątających

  W rękach pracowników firm sprzątających są nie tylko mop, wiadro i ścierka. Ludzie korzystają ze wsparcia coraz bardziej zaawansowanych technologii. Klienci, którzy chcą utrzymać czystość w swoich firmach, często potrzebują nietypowych i specjalistycznych usług. W ich realizacji pomagają innowacyjne urządzenia. Przyszłość już nadeszła Dynamiczny rozwój technologiczny przejawia się we wszystk
 • Ile można zarobić na świątecznych porządkach?

  Ile można zarobić na świątecznych porządkach?

  Święta Bożego Narodzenia związane są z dużymi wydatkami. Trzeba przygotować kolację wigilijną i kupić prezenty. Z pewnością grudniowe świętowanie nadwyręża budżet niejednej rodziny. Z drugiej jednak strony są one doskonałą okazją, aby zarobić dodatkowe pieniądze. W internecie pojawia się znaczna ilość ogłoszeń osób świadczących usługi sprzątania. Ile zarabiają osoby porządkujące cudze domy?
 • Jak nauczyć dziecko sprzątania?

  Jak nauczyć dziecko sprzątania?

  Masz wrażenie, że jeśli chodzi o naukę sprzątania, twoje dziecko nieoczekiwanie staje się tak mało pojętne… Pora więc na dodatkowe lekcje walki z bałaganiarstwem!
 • Nie sprzątasz po swoim psie? Ukarzą cię grzywną!

  Nie sprzątasz po swoim psie? Ukarzą cię grzywną!

  Mieszkam na jednym z warszawskim osiedli - pisze pani Jadwiga, właścicielka psa. - Sprzątam po nim, ale przy okazji zdarza mi się wdepnąć w niespodziankę zostawioną przez innego czworonoga. Strasznie mnie to złości. Gmina wykłada torebki, są kosze, do których można wyrzucić pakunek, więc sprzątanie nie stanowi problemu - pisze czytelniczka. - Wiem, którzy właściciele psów nie usuwają pozostawionych przez nie nieczystości, nie wiem tylko, jak ich zmusić, by zaczęli to robić. Próbowałam wraz z innymi mieszkańcami załatwić sprawę pokojowo, ale nie zamierzają zmienić swojego zachowania.
 • Imprezował zamiast sprzątać ulice?

  Imprezował zamiast sprzątać ulice?

  Czy zobowiązany przez sąd do 202 godzin prac społecznych piosenkarz Chris Brown fałszował raporty dotyczące wykonywania obowiązków?
 • Nie gotuję ani nie sprzątam!

  Nie gotuję ani nie sprzątam!

  Ten program na kilka miesięcy zmienił moje życie - mówi popularna modelka Joanna Krupa. Jej związek wisiał na włosku, popsuły się też relacje z siostrą...
 • On bałagani, ona sprząta

  On bałagani, ona sprząta

  Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.
 • Wielkie sprzątanie po Chińczykach

  W najbliższych dniach do sądu trafi pozew przeciwko chińskiemu Covecowi. Tymczasem na budowie autostrady A2 trwa walka wykonawców z czasem - pisze "Rzeczpospolita".
 • Artur Barciś: Gra, sprząta, gotuje

  Artur Barciś: Gra, sprząta, gotuje

  Można o nim powiedzieć krótko: niespotykanie miły człowiek. Uwielbia parki rozrywki oraz zna prosty i skuteczny sposób na długie i udane małżeństwo.