sprowadzanie

Artykuły - Sprowadzanie (5)

 • Spór w Niemczech o sprowadzanie rodzin migrantów

  Spór w Niemczech o sprowadzanie rodzin migrantów

  Pełnomocnik niemieckiego rządu do spraw uchodźców Frank-Juergen Weise opowiedział się za pełnym umożliwieniem migrantom sprowadzania ich rodzin. Z kolei szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere podtrzymuje swoje stanowisko, aby ograniczyć napływ rodzin uchodźców do Niemiec.
 • Sprowadzanie znowu się opłaca!

  Sprowadzanie znowu się opłaca!

  W komisach przybywa używanych samochodów z zagranicy.
 • Sprowadzanie samochodów - od północy wg nowych przepisów

  "Nie będzie żadnych wyjątków - po północy samochody będą już odprawiane według nowych przepisów" - powiedział rzecznik wrocławskiego Urzędu Celnego Tomasz Biały. Dla stojących w długich kolejkach importerów oznacza to, że duża ich część nie zdąży "po staremu" odprawić wiezionych przez siebie samochodów. Jest jednak sposób, na ułatwienie sobie życia.
 • Sprowadzanie samochodów - od północy wg nowych przepisów

  - Nie będzie żadnych wyjątków - po północy samochody będą już odprawiane według nowych przepisów - powiedział rzecznik wrocławskiego Urzędu Celnego Tomasz Biały. Dla stojących w długich kolejkach importerów oznacza to, że duża ich część nie zdąży "po staremu" odprawić wiezionych przez siebie samochodów. Jest jednak sposób, na ułatwienie sobie życia.
 • Nie będzie liberalizacji przepisów

  "Nie zastopowaliśmy sprowadzania używanych aut do Polski, a jedynie sprowadzanie wraków, czyli samochodów, które nie nadają się do jazdy" ? powiedział wczoraj premier Jerzy Buzek, komentując w ten sposób ostatnie protesty prywatnych importerów aut.