Spring Breakers

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Spring Breakers (Film (2012) Reż.Harmony Korine) ,

Artykuły - Spring Breakers (15)

 • Gucci Mane: Zasnąłem podczas kręcenia scen seksu

  Gucci Mane: Zasnąłem podczas kręcenia scen seksu

  Gucci Mane zdradził, że podczas kręcenia sceny seksu w filmie "Spring Breakers" był tak zmęczony, że zasnął.
 • Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Większości z nas nie trzeba powtarzać, że alkohol szkodzi, szczególnie, gdy trwają wakacje… Mimo to, filmowcy, wiedzeni doświadczeniem, nieraz starali się nas ostrzegać przed konsekwencjami nadmiernego imprezowania. Ich wizjom "imprezy życia" w rzeczywistości trudno czasem dorównać, "dzień później" jednak wszyscy przeżywamy tak samo boleśnie. Zamiast więc samemu zmagać się z mdłościami, a potem na własnej skórze doświadczać efektów kaca, prezentujemy osiem filmów, które szybko oduczą was nadmiernego imprezowania. Zasada jest prosta: nie powtarzajcie tego u siebie w domu!
 • "Spring Breakers": Idealne bikini

  "Spring Breakers": Idealne bikini

  "Spring Breakers" z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.
 • Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Dotąd kojarzona była z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić. Będziecie zaskoczeni, na co ją stać. Polska premiera filmu już w najbliższy piątek, 5 kwietnia.
 • Amerykańskie juwenalia

  Amerykańskie juwenalia

  Różni wykonawcy "Spring Breakers", Warner
 • Próbował okraść Meryl Streep

  Próbował okraść Meryl Streep

  Wydało się. David Letterman zwierzył się Jamesowi Franco, dlaczego nie zaprasza do swego programu Harmony'ego Korine'a. Reżyser filmu "Spring Breakers", w którym Franco gra jedną z głównych ról, podczas ostatniej wizyty u Lettermana próbował okraść... Meryl Streep.
 • Kręcą scenę seksu, a on...

  Kręcą scenę seksu, a on...

  W trakcie nagrywania scen łóżkowych w filmie "Spring Breakers" grający kryminalistę Archiego raper Gucci Mane... zasypiał. Dlaczego?
 • Selena Gomez i gangsterzy

  Selena Gomez i gangsterzy

  Piękna Selena Gomez, kojarzona dotąd z produkcjami Disneya i Justinem Bieberem, postanowiła diametralnie zmienić swój wizerunek. Podjęła się karkołomnego zadania i zagrała w najbardziej oczekiwanym filmie roku - "Spring Breakers".
 • Gwiazdki Disneya femmes fatales

  Gwiazdki Disneya femmes fatales

  Tylko u nas fragmenty przebojowego filmu słynnego Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", który na ekranach polskich kin zagości 5 kwietnia.
 • "Spring Breakers" niszowym hitem w USA

  "Spring Breakers" niszowym hitem w USA

  "Spring Breakers", który określa się jako mocniejszy od "Pulp Fiction" (Huffington Post) pobił właśnie rekord amerykańskiego box office.