spotkanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Spotkanie (Film (2008)[The Visitor] Reż.Tom McCarthy) ,

Artykuły - Spotkanie (108)

Filmy - Spotkanie (99)

 • Beagle w końcu mógł się zobaczyć ze swoją koleżanką

  Okazuje się, że tęsknota to nie tylko ludzki przymiot, psy również potrafią się porządnie stęsknić. Udowadnia to mały beagle, który po długim czasie kwarantanny, w końcu mógł się pobawić ze swoją najlepszą koleżanką. Zobaczcie, jaki był radosny!
 • Spotkanie oko w oko z pumą

  Autor nagrania odbywał pieszą wędrówkę przez piękne krajobrazy stanu Montana, kiedy nagle jego oczom ukazała się... puma. Podróżnik zachował spokój i nie wzbudził zbyt dużego zainteresowania zwierzęcia. Drapieżnik najwyraźniej był już najedzony, dzięki czemu turysta nie stał się jej posiłkiem. (STORYFUL/x-news)
 • Musiał schować się w szopie, by uniknąć spotkania z łosiem

  Kiedy Curtis przenosił rzeczy do szopy za domem, nie spodziewał się, że prawie wpadnie na... łosia! Zwierzę bez cienia lęku zbliżało się do człowieka, a ten zmyślnie ukrył się w szopie. Dopiero żona obserwująca wszystko z okna dała mu znak, że może opuścić „kryjówkę”. Najadł się strachu? (STORYFUL/x-news)
 • Urocza reakcja psa na nowego członka rodziny

  To pierwsze spotkanie malucha z futrzastym członkiem rodziny potrafi naprawdę rozczulić. Golden retriever Boone był do tego stopnia podekscytowany maluchem, że koniecznie chciał podzielić się z nim zabawkami! Będą zgodnymi braćmi? (STORYFUL/x-news)