spotkanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Spotkanie (Film (2008)[The Visitor] Reż.Tom McCarthy) ,

Artykuły - Spotkanie (108)

Filmy - Spotkanie (98)

 • Spotkanie oko w oko z pumą

  Autor nagrania odbywał pieszą wędrówkę przez piękne krajobrazy stanu Montana, kiedy nagle jego oczom ukazała się... puma. Podróżnik zachował spokój i nie wzbudził zbyt dużego zainteresowania zwierzęcia. Drapieżnik najwyraźniej był już najedzony, dzięki czemu turysta nie stał się jej posiłkiem. (STORYFUL/x-news)
 • Musiał schować się w szopie, by uniknąć spotkania z łosiem

  Kiedy Curtis przenosił rzeczy do szopy za domem, nie spodziewał się, że prawie wpadnie na... łosia! Zwierzę bez cienia lęku zbliżało się do człowieka, a ten zmyślnie ukrył się w szopie. Dopiero żona obserwująca wszystko z okna dała mu znak, że może opuścić „kryjówkę”. Najadł się strachu? (STORYFUL/x-news)
 • Urocza reakcja psa na nowego członka rodziny

  To pierwsze spotkanie malucha z futrzastym członkiem rodziny potrafi naprawdę rozczulić. Golden retriever Boone był do tego stopnia podekscytowany maluchem, że koniecznie chciał podzielić się z nim zabawkami! Będą zgodnymi braćmi? (STORYFUL/x-news)
 • Łoś i miś. Niespodziewane spotkanie na drodze

  Szwedzka para wracała samochodem z ryb, gdy napotkała na drodze na przebiegającego łosia. Gdy wydawało się już, że to koniec przygód, po chwili w tym samym kierunku przebiegł niedźwiedź. (STORYFUL/x-news)