spot

Artykuły - Spot (143)

 • Roboty dołączają do walki z koronawirusem

  Roboty dołączają do walki z koronawirusem

  Słynne czworonożne roboty firmy Boston Dynamics wspomogą pracowników medycznych w walce z koronawirusem.
 • ​Głodujące dzieci? #winaTuska

  ​Głodujące dzieci? #winaTuska

  W najnowszym spocie PiS i Beaty Szydło groźne oblicze Donalda Tuska pojawiło się... na plecach "głodnego dziecka".
 • W niedzielę ten mecz obejrzy w telewizji 115 mln widzów

  W niedzielę ten mecz obejrzy w telewizji 115 mln widzów

  Nawet 115 mln widzów obejrzy w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu telewizyjną relację z Super Bowl, czyli finału rozgrywek ligi futbolu amerykańskiego NFL. To niemal dziesięciokrotnie więcej widzów niż podczas emisji wydarzeń związanych z piłką nożną i siatkówką. Koszt emisji półminutowego spotu reklamowego w trakcie wydarzenia w tym roku sięgnie 4,5 mln dolarów.
 • Jak czyścić biżuterię

  Jak czyścić biżuterię

  Pierścionki, kolczyki, naszyjniki czy wisiory – zwłaszcza te eleganckie, rzadko używane, mogą stracić swój blask i pokryć się nalotem. Przywrócenie ich do dobrego stanu nie wymaga wizyty u jubilera. Możesz zrobić to sama! Warto jednak zawsze sprawdzić, jak kruszec reaguje na środek, którego masz zamiar użyć.
 • "Karski Song": Najbardziej żenujący spot kampanii wyborczej?

  "Karski Song": Najbardziej żenujący spot kampanii wyborczej?

  Przaśna piosenka wyborcza Karola Karskiego z PiS-u to "hit" tegorocznej kampanii do europarlamentu.
 • RMF24: Rząd wyda milion złotych na produkcję nowego spotu

  RMF24: Rząd wyda milion złotych na produkcję nowego spotu

  Milion złotych będzie kosztowała produkcja nowego rządowego spotu - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. Prawie 7,5 miliona pochłonie natomiast jego emisja. Reklamówka, za którą zapłaci Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ma pokazywać pozytywne strony transformacji w ostatnich 25 latach.
 • RMF24: Nowy spot rządu Tuska. Za blisko 8,5 miliona złotych

  Kolejne miliony na rządową reklamówkę. Jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, na nowy spot i jego emisję rząd wyda blisko 8,5 miliona złotych. Klip ma pokazywać sukcesy transformacji w ostatnich 25 latach.
 • NIK bierze się za spot z "Hey Jude"

  NIK bierze się za spot z "Hey Jude"

  Najwyższa Izba Kontroli sprawdzi rządowy przetarg na klip promujący 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Jego produkcja i emisja to koszt około siedmiu milionów złotych. Można go zobaczyć m.in. w telewizji.
 • Ociekający seksem spot Putina. Szokuje czy śmieszy?

  Ociekający seksem spot Putina. Szokuje czy śmieszy?

  W internecie pojawił się spot reklamowy rekomendujący młodym ludziom głosowanie w marcowych wyborach prezydenckich na Władimira Putina. Spot przypomina nasze, polskie anegdoty o babie, która przyszła do lekarza. W reklamówce Władimira Putina młoda dziewczyna przychodzi do lekarza, aby poradzić się, jak miałby wyglądać jej pierwszy raz.

Filmy - Spot (3)

 • Interia.pl - Ciekawi od Zawsze (2)

  Zobacz najnowszy spot telewizyjny naszego portalu. Nasi redaktorzy od dziecka rozwijali swoje pasje, a teraz tworzą portal dla ludzi ciekawych świata.
 • Tak powstawała nasza kampania reklamowa

  Zobaczcie, jak powstawała nowa kampania reklamowa Interia.pl. Dzieci, z którymi pracowaliśmy, dostarczyły nam wielu zabawnych sytuacji. Na szczęście na miejscu była kamera...
 • Interia.pl – Ciekawi od Zawsze

  Zobacz najnowszy spot telewizyjny naszego portalu. Nasi redaktorzy od dziecka rozwijali swoje pasje, a teraz tworzą portal dla ludzi ciekawych świata.