sposób na zdrowe włosy

Filmy - Sposób na zdrowe włosy (6)

 • Czapki z głów, czyli jak odżywić włosy po zimie

  Po zimowych mrozach i częstych zmianach temperatur nasze włosy potrzebują silnej regeneracji. W studiu „Dzień Dobry TVN” Dobrawa Piękos-Szymańska doradziła, jak o nie zadbać na wiosnę. Czy ekspresowe maski pomogą nam je odżywić, kiedy nie mamy czasu na długie rytuały? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dieta na piękne włosy. Co warto jeść?

  Psychotrycholog Magdalena Szymczak powiedziała o diecie, która poprawi kondycję włosów. Jak uzupełnić braki biotyny w organizmie? Czego należy unikać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak chronić włosy przed słońcem?

  Jak promienie słoneczne wpływają na włosy? Jak chronić je przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Anna Kuznetsova, trycholog. Jak domowymi sposobami odżywić włosy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Badanie włosów i skóry głowy. Na czym polega i co można zdiagnozować?

  Trichoskopia to cyfrowa metoda badania włosów, która jest wykonywana za pomocą dermatoskopu z oprogramowaniem komputerowym i cyfrowym aparatem fotograficznym. Prof. Lidia Rudnicka, prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, pokazała w "Dzień Dobry TVN" na czym polega to badanie. - Wypadanie włosów zawsze ma jakąś przyczynę ogólnoustrojową - zaznaczyła. (Dzień Dobry TVN/x-news)