sporty zimowe

Artykuły - Sporty zimowe (64)

Filmy - Sporty zimowe (13)

 • Narciarstwo alpejskie. Maryna Gąsienica-Daniel wróciła na stok po długiej i żmudnej rehabilitacji. Wideo

  Maryna Gąsienica-Daniel we wrześniu 2019 roku doznała poważnej kontuzji - podczas zgrupowania w Nowej Zelandii złamała kość piszczelową. Wypadek wyłączył ją ze startów na 19 długich miesięcy. To był trudny okres w jej życiu, ale i przełomowy. Zrozumiała, po co jeździ na nartach i dokąd zmierza. Sezon 2020/21 okazuje się dla niej sceną, na której odgrywa jedną z głównych ról - nareszcie w świetle jupiterów i po raz pierwszy z tak liczną widownią.
 • Natalia Maliszewska dla Interii: Nie wiem tak naprawdę, w jakim miejscu się znajduję. Wideo

  - Zbliżające się mistrzostwa Europy, które odbędą się w Gdańsku w dniach 22-24 stycznia będą tak naprawdę dużą niewiadomą. Przez to, że nie mieliśmy startów trudno jest mi określić, w jakiej formie teraz jestem - mówi w rozmowie z Interią Natalia Maliszewska, aktualna brązowa medalistka mistrzostw Europy na dystansie 500 metrów w short tracku.
 • Prognoza 2021: Sporty zimowe (POLSAT SPORT). Wideo

  Wszystko wskazuje na to, że rok 2021 przyniesie kolejne wspaniałe sukcesy polskich skoczków narciarskich. Niedawno Polacy wywalczyli drużynowo brązowy medal MŚ w lotach narciarskich w Planicy, a teraz prezentują wysoką formę w Turnieju Czterech Skoczni. Polacy rozpędzają się i można prognozować, że w będą atakowali czołowe miejsca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Obecnie Kubacki, Stoch i Żyła zajmują miejsce trzecie, czwarte i piąte, ale patrząc na ich wyniki możemy spodziewać się, że ktoś z nich zmniejszy dystans do rewelacji tego sezonu i lidera klasyfikacji Norwega Halvora Egnera Graneruda.
 • Podsumowanie 2020: Sporty zimowe. WIDEO

  Od zwycięstw Dawida Kubackiego aż po sukcesy Natalii Maliszewskiej. Tak wygląda podsumowanie 2020 roku w sportach zimowych dla reprezentantów Polski. W kończącym się roku również zakończyli swoje kariery zagraniczni zawodnicy.