Sportrix

Filmy - Sportrix (16)

 • SPORTrix: Najbardziej wykształceni sportowcy

  Znany jest stereotyp niedouczonego sportowca, jak to ma się do faktów? Otóż polscy sportowcy są bardzo dobrze wyedukowani! Wielu z nich kończyło nawet po kilka kierunków. Wśród rodzimych atletów mamy panią prawnik i doktor! Program Sportrix prowadzi dla Was Turpat. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 19:00.
 • SPORTrix: Sporty zimowe

  Za oknami zima, a w telewizji kolejna relacja z zawodów Pucharu Świata. Czas poznać kilka ciekawostek o sportach zimowych. Zapraszamy do oglądania! Program Sportrix prowadzi dla Was Turpat. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 19:00.
 • SPORTrix: 6 najciekawszych "cieszynek"

  Uniesione w górę ręce czy obściskiwanie z kolegami to pewien standard. Są jednak osoby, które w okazywaniu radości ze zdobytego gola poszły o krok dalej i uczyniły z tego prawdziwe widowisko. Poznajcie 6 najciekawszych "cieszynek", czyli pomysłów na celebrowanie zdobytej bramki! Program Sportrix prowadzi dla Was Turpat. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 19:00.
 • SPORTrix: Kto jest wart najwięcej?

  Najlepsi sportowcy zarabiają ogromne pieniądze, nie tylko podpisując umowy z klubami, ale także z różnymi markami, czy zakładając własne firmy. Który sportowiec zarabia najwięcej? Jaki był najdroższy transfer w historii? Jak na tym tle wypadają polscy sportowcy? Dowiecie się po obejrzeniu dzisiejszego odcinka programu SPORTrix! Program Sportrix prowadzi dla Was Turpat. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 19:00.