sportowe

Artykuły - Sportowe (340)

 • 5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  Załóżmy na chwilę różowe okulary i pomyślmy, że możemy w 2020 roku zobaczyć w oktagonie kilku wielkich zawodników. Tych, którzy rękawice odwiesili jakiś czas temu na kołek. Kto potencjalnie mógłby wrócić w 2020 roku do UFC?
 • Czy warto postawić na opony niskoprofilowe?

  Czy warto postawić na opony niskoprofilowe?

  Wybierając opony do swojego auta mamy przed sobą ogrom marek, modeli i rozmiarów. Każdy samochód posiada pewien zakres rozmiarów opon, które są dla niego dedykowane. Niemniej jednak producenci pozostawiają w tym względzie pewną dowolność. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się opony o niskim profilu. Szczególnie w przypadku aut o charakterystyce sportowej. Warto zatem dowiedzieć się o nich nieco więcej.
 • Biokompatybilne materiały pomogą w rekonwalescencji

  Biokompatybilne materiały pomogą w rekonwalescencji

  Materiały bioaktywne mogą zrewolucjonizować medycynę. Dzięki wysokiej zgodności z tkankami pacjenta pokryte warstwami z bioaktywnych materiałów implanty nie będą odrzucane przez organizm.
 • Ma 17 lat i zarabia 3000 dolarów miesięcznie. Reperuje używane buty sportowe

  Jeszcze dwa lata temu tego ucznia jednej ze szkół w Houston nie było stać na kupno butów za 200 dolarów, więc zdecydował się na "old school" i zaczął wyszukiwać tylko używane pary.
 • Obecny sezon turystyczny może być dla Polski rekordowy. Turystów przyciągną wydarzenia kulturalne i sportowe

  Obecny sezon turystyczny może być dla Polski rekordowy. Turystów przyciągną wydarzenia kulturalne i sportowe

  W tym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki spodziewa się 3-4-procentowego wzrostu liczby turystów. Zagranicznych gości ponownie przyciągać będą do Polski duże wydarzenia kulturalne i sportowe, jak mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Resort przewiduje, że będzie to dobry i spokojny sezon również dla polskich organizatorów wyjazdów.
 • Nie ma chętnych na bilety. Brakuje pieniędzy

  Nie ma chętnych na bilety. Brakuje pieniędzy

  W bieżącym roku jest więcej biletów na imprezy muzyczne i sportowe niż chętnych.
 • Grudzień i styczeń to czas żniw dla sprzedawców sprzętu sportowego

  Grudzień i styczeń to czas żniw dla sprzedawców sprzętu sportowego

  Ostatnie tygodnie roku to dla sprzedawców artykułów sportowych miesiące największych obrotów. W tym czasie branża koncentruje się na sprzedaży sprzętu i odzieży do sportów zimowych, głównie dla narciarzy. Wydatki Polaków na akcesoria sportowe rosną, choć wciąż największą popularnością cieszą się sporty, które nie wymagają specjalistycznego i drogiego wyposażenia.
 • Transmisje sportowe dostępne dla wszystkich

  Transmisje sportowe dostępne dla wszystkich

  Od dziś na stronie firmy Star-Typ Sport można oglądać najważniejsze spotkania m.in. światowej siatkówki, koszykówki oraz kilkunastu lig piłkarskich, w tym Primera Division ze wszystkimi meczami Realu Madryt i FC Barcelony. Przez pierwsze miesiące na stronie internetowej bukmachera będzie można obejrzeć ponad 3000 wydarzeń sportowych najwyższej rangi na żywo. Usługa jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich internautów za darmo.
 • FIFA 14 - recenzja

  FIFA 14 - recenzja

  W tym roku obyło się bez niespodzianek i rewolucji. FIFA 14 to ta sama, wyśmienita symulacja piłkarska, co FIFA 13, tylko jeszcze lepsza, ładniejsza i wzbogacona o kilka nowinek.
 • Pro Evolution Soccer 2014 - recenzja

  Pro Evolution Soccer 2014 - recenzja

  Wrzesień to wymarzony miesiąc dla miłośników piłki nożnej. Nie tylko ze względu na start rozgrywek Ligi Mistrzów. To także miesiąc premier nowych odsłon PES-a i FIFY.