sport

Artykuły - Sport (2906)

 • Himalaiści zimowej wyprawy na K2 laureatami nagrody Fair Play PKOl

  Himalaiści zimowej wyprawy na K2 laureatami nagrody Fair Play PKOl

  Himalaiści polskiej zimowej wyprawy na K2 zostali laureatami 52. nagrody Fair Play PKOl. W piątek w Warszawie odebrali trofeum za czyn "czystej gry", którym była brawurowa akcja ratownicza i sprowadzenie do bazy schodzącej ze szczytu Nanga Parbat Francuzki Elisabeth Revol.
 • MŚ w tenisie stołowym. Trener Krzeszewski: Budujemy drużynę na długie lata

  MŚ w tenisie stołowym. Trener Krzeszewski: Budujemy drużynę na długie lata

  - Budujmy drużynę na lata, ale ten proces musi potrwać – powiedział trener kadry tenisistów stołowych Tomasz Krzeszewski przed mistrzostwami Polski w Gliwicach (1-3 marca), które będą sprawdzianem przed mistrzostwami świata w Budapeszcie (21-28 kwietnia).
 • Rosyjski ciężarowiec Akkajew zdyskwalifikowany do 2024 roku

  Rosyjski ciężarowiec Akkajew zdyskwalifikowany do 2024 roku

  Rosyjski sztangista, dwukrotny mistrz świata Hadżimurat Akkajew został zdyskwalifikowany przez Międzynarodową Federację Podnoszenia Ciężarów (IWF) na osiem lat za stosowanie dopingu. Nie będzie mógł startować do 1 sierpnia 2024 roku.
 • Arcymistrz Jan-Krzysztof Duda: Kiedyś muszę pokonać Carslena

  Arcymistrz Jan-Krzysztof Duda: Kiedyś muszę pokonać Carslena

  "Kiedyś muszę pokonać Carlsena" - powiedział arcymistrz Jan-Krzysztof Duda, który wrócił do kraju po zakończonym w niedzielę szachowym turnieju masters w holenderskim Wijk aan Zee. Polak z dorobkiem 5,5 pkt zajął 10. miejsce w stawce 14 czołowych graczy globu.
 • Premier League. Mourinho zarobi kokosy jako ekspert telewizji

  Premier League. Mourinho zarobi kokosy jako ekspert telewizji

  Jose Mourinho rozpoczął nową pracę! Portugalski szkoleniowiec będzie ekspertem w katarskiej telewizji beiNSport, która nadaje na terytorium USA, Hiszpanii, Francji i Kanady.
 • Tokio. Szef Japońskiego Komitetu Olimpijskiego przesłuchany w Paryżu

  Tokio. Szef Japońskiego Komitetu Olimpijskiego przesłuchany w Paryżu

  Prezes Japońskiego Komitetu Olimpijskiego Tsunekazu Takeda został przesłuchany w grudniu w Paryżu w związku z podejrzeniem o "aktywną korupcję" w procesie przyznania Tokio organizacji igrzysk w 2020 roku - poinformował dziennik "Le Monde".
 • Siatkarze na czwartym miejscu, Stoch siódmy w plebiscycie AIPS

  Siatkarze na czwartym miejscu, Stoch siódmy w plebiscycie AIPS

  Polscy siatkarze, złoci medaliści mistrzostw świata, zostali sklasyfikowani w plebiscycie AIPS na czwartym miejscu wśród najlepszych drużyn 2018 roku. Kamil Stoch, złoty i brązowy medalista olimpijski w skokach narciarskich, uznany został za siódmego sportowca globu.
 • Czy inwestycje w sport poprawią pozycję nc+?

  Czy inwestycje w sport poprawią pozycję nc+?

  Platforma nc+ robi wszystko, aby po utracie Ligi Mistrzów UEFA nie pozwolić sobie na kolejne niepowodzenia. Canal+ przedłużył więc kontrakt na brytyjską Premier League do 2022 roku i najpewniej lada tydzień lub miesiąc podpisze rekordowo drogą umowę na kolejne sezony polskiej ligi. Czy taka polityka ma sens?
 • Sport doda twojemu dziecku skrzydeł

  Sport doda twojemu dziecku skrzydeł

  Młodzież biorąca udział w dodatkowych, pozalekcyjnych zajęciach sportowych, odróżnia się od mniej aktywnych fizycznie rówieśników nie tylko zgrabniejszą sylwetką, lecz również większą dojrzałością, zaradnością i odpornością psychiczną.
 • Pięć kłamstw, które ułatwią twój trening

  Pięć kłamstw, które ułatwią twój trening

  Jak mówi stare powiedzenie - "wszystko siedzi w głowie". Czasem to, jak czujesz się podczas treningu, nie zależy od kondycji ani dyspozycji dnia. Zależy od podejścia mentalnego.

Filmy - Sport (154)