sport

Artykuły - Sport (1643)

 • KPMG: Gwałtowny spadek wartości rynkowej piłkarzy spowodowany pandemią

  KPMG: Gwałtowny spadek wartości rynkowej piłkarzy spowodowany pandemią

  Europejskie kluby piłkarskie odnotowują gwałtowny spadek wartości ich kluczowych zawodników w związku z kryzysem spowodowanym pandemią COVID-19. Jak pokazuje analiza Football Benchmark KPMG, łączna wartość wszystkich 4183 graczy w dziesięciu rozważanych ligach europejskich spadła o prawie 10 mld EUR, co oznacza spadek o 26,5 proc. od lutego br.
 • Robert Lewandowski ambasadorem Huawei na całą Europę

  Robert Lewandowski ambasadorem Huawei na całą Europę

  Huawei rozszerzył kontrakt z Robertem Lewandowskim jako ambasadorem marki na całą Europę. Wszystkie materiały z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego, wyprodukowane przez polski oddział Huawei, będą mogły być wykorzystane na potrzeby kampanii reklamowych przez inne rynki.
 • 5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  Załóżmy na chwilę różowe okulary i pomyślmy, że możemy w 2020 roku zobaczyć w oktagonie kilku wielkich zawodników. Tych, którzy rękawice odwiesili jakiś czas temu na kołek. Kto potencjalnie mógłby wrócić w 2020 roku do UFC?
 • ​Startuje Fundacja 4F Pomaga

  ​Startuje Fundacja 4F Pomaga

  Zaczęło się od 300 sztuk gogli przekazanych dla szpitala MSWiA w Warszawie. Teraz akcja #4FPomaga to ponad 150 000 tysięcy wydawanych maseczek ochronnych dla polskiej służby zdrowia i wspólny wysiłek ponad 29 000 ludzi, których łączy jeden cel pomocy w walce z COVID-19. To jednak nie wszystko. W poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. wystartowała Fundacja 4F Pomaga.
 • Pandemia koronawirusa. ​Nadawcy zawiesili opłaty za prawa telewizyjne we Francji

  Pandemia koronawirusa. ​Nadawcy zawiesili opłaty za prawa telewizyjne we Francji

  Po francuskiej stacji Canal+ również katarska BeIN zawiesiła opłaty za prawa telewizyjne do meczów ekstraklasy piłkarskiej Francji i jej zaplecza. Rozgrywki przerwano 13 marca z powodu pandemii koronawirusa.
 • ​DAZN - platforma streamingowa wchodzi do Polski

  ​DAZN - platforma streamingowa wchodzi do Polski

  DAZN, serwis streamingowy z transmisjami sportowymi, rozszerza swoją działalność na ponad 200 krajów i regionów, w tym także Polskę. Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na DAZN będzie walka gwiazdy boksu Canelo Álvareza, która odbędzie się w sobotę, 2 maja, podczas meksykańskiego święta Cinco de Mayo.
 • Pięć głupich i niebezpiecznych mitów na temat treningów

  Pięć głupich i niebezpiecznych mitów na temat treningów

  Zakwasy są dobre, bo dowodzą, że trening był solidny. Robienie przysiadów to prosty sposób na zniszczenie sobie stawów kolanowych, a ćwiczenie z hantlami prowadzi do wyglądu Pudziana. To tylko kilka popularnych twierdzeń, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Stosowanie tych "złotych rad" może osłabić efekty ćwiczeń, a niekiedy nawet zaszkodzić.
 • Piłkarze Realu za elektrycznym kółkiem

  Piłkarze Realu za elektrycznym kółkiem

  Piłkarze Realu Madryt i trener drużyny przesiedli się do elektrycznych samochodów. Już po raz 17. nowe auta przekazał klubowi koncern Audi.
 • Jak zmienił się sport przez ostatnie 20 lat

  Jak zmienił się sport przez ostatnie 20 lat

  W konserwatywnej piłce nożnej mamy dziś system videoweryfikacji, podobnie jak w tenisie czy w siatkówce. Formuła 1 przechodzi rewolucję technologiczną. Nowinki techniczne często decydują dziś o zwycięstwie w skokach narciarskich. Kolarstwo rozpoczęło walkę z dopingiem i stało się przykładem dla innych sportów.
 • Morawiecki: będziemy jeszcze więcej inwestować w infrastrukturę sportową

  Morawiecki: będziemy jeszcze więcej inwestować w infrastrukturę sportową

  ​Przez ostatnie cztery lata rząd przeznaczył 2,3 mld zł na rozwój infrastruktury sportowej; chcę obiecać, że będziemy inwestować jeszcze więcej w kolejnych latach, bo to jest wielka szansa dla polskiego sportu i zdrowe społeczeństwo - powiedział w sobotę w Bydgoszczy premier Mateusz Morawiecki.

Filmy - Sport (195)