spokój

Artykuły - Spokój (265)

 • Spokój przed burzą. Złoty osłabia się

  Spokój przed burzą. Złoty osłabia się

  Piątek na rynku walutowym przebiega dosyć spokojnie. Zmienność rynkowa po wczorajszej konferencji Europejskiego Banku Centralnego zmniejszyła się wyraźnie. Wzrok inwestorów zwrócony jest na dzisiejszą publikację ważnych danych makroekonomicznych z amerykańskiej gospodarki. Złoty osłabia się w stosunku do najważniejszych walut. Dlaczego?
 • Wykąp dziecko w wiaderku

  Wykąp dziecko w wiaderku

  ​Młodzi rodzice nie mają łatwego życia. Po całym podenerwowaniu i stresie związanym z porodem, wielu z nich staje często bezradnie przed kolejnymi wyzwaniami związanymi w opiece nad dzieckiem. Dzieje się tak przede wszystkim wtedy, gdy maluszek zwraca na siebie uwagę częstym krzykiem. Małe dziecko nie może przecież powiedzieć czy coś go boli, czy ma pełną pieluszkę, czy też po prostu tylko chciałby pospać.
 • Spokój w całej Syrii wraz z wejściem w życie rozejmu

  Spokój w całej Syrii wraz z wejściem w życie rozejmu

  Spokój panował w piątek rano w całej Syrii wraz z wejściem w życie rozejmu między siłami rządowymi a rebeliantami - podało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka. Zawieszenie broni ustanowiono do poniedziałku, czyli na czas najważniejszego muzułmańskiego święta.
 • Na rynkach spokój przed burzą

  Biorąc pod uwagę przewagę wskazujących na poważne ryzyko braku porozumienia sygnałów przed rozpoczynającym się w czwartek unijnym szczytem, inwestorzy zachowywali się w środę wyjątkowo spokojnie.
 • Wszechrosyjski Związek Kibiców ostrzega i apeluje o spokój

  Wszechrosyjski Związek Kibiców ostrzega i apeluje o spokój

  Wszechrosyjski Związek Kibiców apeluje o spokój na trybunach w trakcie meczu Rosja - Grecja i ostrzega przed poważnymi konsekwencjami.
 • "Jestem wyluzowany i lubię spokój"

  "Jestem wyluzowany i lubię spokój"

  Ice-T, naprawdę Tracy Morrow, to człowiek-instytucja w amerykańskim show-biznesie. Jeden z pionierów gangsta rapu, dał się poznać również jako lider kontrowersyjnej rapcore'owej formacji Body Count. Jednak kariera muzyczna nie spełniała wszystkich ambicji Ice-T, który z sukcesami sprawdza się na polu aktorskim, m.in. grając policjanta w popularnej serii "Prawo i porządek". Jednocześnie artysta coraz mocniej oddala się od gangsta rapowych korzeni, a coraz bardzie staje się postacią z hollywoodzkiego show-biznesu, w dużej mierze za sprawą reality-show "Ice kocha Coco". Seria pokazująca życie Ice-T i jego seksownej żony zyskała taka popularność, że producenci zdecydowali się na nakręceni drugiej serii programu. Jego premiera w polskiej telewizji już 2 kwietnia o godzinie 21:30 w E! Entertainment.
 • GPW zachowała spokój

  Piątkowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbywała się po świątecznej przerwie w USA i przed sesją na Wall Street, która miała być krótsza o blisko połowę.

Filmy - Spokój (2)