spokój

Artykuły - Spokój (223)

 • Spokój przed burzą. Złoty osłabia się

  Spokój przed burzą. Złoty osłabia się

  Piątek na rynku walutowym przebiega dosyć spokojnie. Zmienność rynkowa po wczorajszej konferencji Europejskiego Banku Centralnego zmniejszyła się wyraźnie. Wzrok inwestorów zwrócony jest na dzisiejszą publikację ważnych danych makroekonomicznych z amerykańskiej gospodarki. Złoty osłabia się w stosunku do najważniejszych walut. Dlaczego?
 • Spokój w całej Syrii wraz z wejściem w życie rozejmu

  Spokój w całej Syrii wraz z wejściem w życie rozejmu

  Spokój panował w piątek rano w całej Syrii wraz z wejściem w życie rozejmu między siłami rządowymi a rebeliantami - podało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka. Zawieszenie broni ustanowiono do poniedziałku, czyli na czas najważniejszego muzułmańskiego święta.
 • Na rynkach spokój przed burzą

  Biorąc pod uwagę przewagę wskazujących na poważne ryzyko braku porozumienia sygnałów przed rozpoczynającym się w czwartek unijnym szczytem, inwestorzy zachowywali się w środę wyjątkowo spokojnie.
 • Wszechrosyjski Związek Kibiców ostrzega i apeluje o spokój

  Wszechrosyjski Związek Kibiców ostrzega i apeluje o spokój

  Wszechrosyjski Związek Kibiców apeluje o spokój na trybunach w trakcie meczu Rosja - Grecja i ostrzega przed poważnymi konsekwencjami.
 • "Jestem wyluzowany i lubię spokój"

  "Jestem wyluzowany i lubię spokój"

  Ice-T, naprawdę Tracy Morrow, to człowiek-instytucja w amerykańskim show-biznesie. Jeden z pionierów gangsta rapu, dał się poznać również jako lider kontrowersyjnej rapcore'owej formacji Body Count. Jednak kariera muzyczna nie spełniała wszystkich ambicji Ice-T, który z sukcesami sprawdza się na polu aktorskim, m.in. grając policjanta w popularnej serii "Prawo i porządek". Jednocześnie artysta coraz mocniej oddala się od gangsta rapowych korzeni, a coraz bardzie staje się postacią z hollywoodzkiego show-biznesu, w dużej mierze za sprawą reality-show "Ice kocha Coco". Seria pokazująca życie Ice-T i jego seksownej żony zyskała taka popularność, że producenci zdecydowali się na nakręceni drugiej serii programu. Jego premiera w polskiej telewizji już 2 kwietnia o godzinie 21:30 w E! Entertainment.
 • GPW zachowała spokój

  Piątkowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbywała się po świątecznej przerwie w USA i przed sesją na Wall Street, która miała być krótsza o blisko połowę.
 • Spokój za ropę

  Spokój za ropę

  Przed planowanym na 9 lipca ogłoszeniem niepodległości przez Sudan Południowy rząd w Chartumie próbuje przejąć kontrolę nad spornymi regionami.
 • Świąt nie będzie, póki on się nie zgodzi

  Świąt nie będzie, póki on się nie zgodzi

  W Finlandii, znanej jako ojczyzna św. Mikołaja, potrzeba zgody jednego człowieka, by można było świętować Boże Narodzenie. I wcale nie jest to decyzja długobrodego jegomościa w czerwonym kubraczku...
 • Poradnik dla zestresowanych cz.2

  Poradnik dla zestresowanych cz.2

  Zmęczona, zestresowana, przepracowana? Poznaj metody, które pomogą ci się wyciszyć, efektywnie wypocząć i naładować baterie - w jeden wieczór, dzień lub weekend!
 • Spokój na rynku euro/dolara

  Notowania eurodolara przez większość dzisiejszej sesji pozostawały w pobliżu poziomu 1,2700. Dopiero pod koniec dnia na rynku inwestorzy podjęli próbę wyciągnięcia kursu w okolice wczorajszych szczytów, które jednak i tak nie były zbytnio oddalone od wspomnianej wartości - dzienne maksimum zostało ustanowione w pobliżu 1,2760.

Filmy - Spokój (1)

 • "Lubię spokój i nicość"

  "Morning Hours" wydane po 3 latach przerwy brzmi inaczej, niż poprzednie płyty Rebekki Bakken. Jaki jest ten album? Posłuchajcie!