Spinache

Artykuły - Spinache (18)

 • Spinache "799919": Styl nie wietrzeje [RECENZJA]

  Spinache "799919": Styl nie wietrzeje [RECENZJA]

  Łódzki producent i raper jest przekorny. Jego solowy debiut z 2003 roku nazywał się "Za wcześnie", przynosząc łamane rytmy i plastik, gdy Polska nie była gotowa. Obecny krążek mógłby się z kolei nazywać "Za późno". W tych skromnych dźwiękowych wykopaliskach Spinache'a sporo jednak złota.
 • Recenzja Spinache "Reality": Klatka dla papug

  Recenzja Spinache "Reality": Klatka dla papug

  Stary nowy rap bez efekciarstwa, prowokacji i całej tej żenującej atencyjności? Spinache powinien być jednym z pierwszych wyborów, nawet jeśli do ideału daleko.
 • Spinache i "Goldie": Nowa płyta jesienią

  Spinache i "Goldie": Nowa płyta jesienią

  Po wakacjach ukaże się nowa płyta Spinache'a - pochodzącego z Łodzi kompozytora, producenta i wokalisty. Poniżej możecie zobaczyć promujący ją teledysk "Goldie".
 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część pierwsza

  Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część pierwsza

  Każdy czasem potrzebuje odmiany od tego, co robi na co dzień. Zdarza się więc, że muzycy pragną nagle zostać aktorami (filmowymi lub serialowymi), a aktorzy lub sportowcy próbują swoich sił w branży muzycznej. Czasem fascynacja branżą jest jednak chwilowa i ogranicza się tylko i wyłącznie do zagrania w teledysku. Lub w kilku teledyskach. Oto sławni celebryci, którzy przewinęli się przez klipy.
 • Spinache "Cykl": Seksowny teledysk ze znaną blogerką

  Spinache "Cykl": Seksowny teledysk ze znaną blogerką

  Raper Spinache udostępnił teledysk do utworu "Cykl". W klipie wystąpiła Julia Kuczyńska, znana lepiej jako Maffashion.
 • Spinache "Spinache": Rapowy impresjonizm (recenzja)

  Spinache "Spinache": Rapowy impresjonizm (recenzja)

  Płyta łodzianina, choć bardziej koi niż porywa, wydaje się złotym środkiem pomiędzy atrakcyjnym dla młodego odbiorcy materiałem na czasie i dojrzałą, stonowaną wypowiedzią dla starszych.
 • Spinache: Katarzyna Glinka "pije życie do dna"

  Spinache: Katarzyna Glinka "pije życie do dna"

  Zobacz najnowszy teledysk łódzkiego hiphopowca Spinache'a z gościnnym udziałem aktorki Katarzyny Glinki.
 • Natalia Siwiec podpala noc

  Natalia Siwiec podpala noc

  Prawie 50 tysięcy odtworzeń w kilkanaście godzin zaliczył teledysk "Podpalamy noc" duet Spinache & Red. W klipie wystąpiła skąpo ubrana celebrytka Natalia Siwiec.
 • Duet Red & Spinache powraca: "Podpalamy noc"

  Duet Red & Spinache powraca: "Podpalamy noc"

  Po sześciu latach przerwy, w październiku 2012 roku, Red & Spinache spotkali się ponownie w studiu nagraniowym. Solowe doświadczenia oraz ich udział w różnych projektach muzycznych zaowocowały pomysłami na nowe, wspólne brzmienia.
 • Spinache & Reno - biografia

  Spinache, czyli Paweł Grabowski, to polski raper i producent muzyczny, członek zespołów Thinkadelic, Obóz TA, Eudezet Allstars oraz współtwórca hip-hop'owego duetu Red & Spinache. Paweł współpracował także m.in. z Krystyną Prońko i Michałem Urbaniakiem. Był dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka za "Album roku - hip-hop". Spinache & Reno to jego nowy projekt, który, jak sama nazwa wskazuje, powstał we współpracy z Reno, raperem pochodzącym z Bełchatowa, autorem solowego albumu "Następny