śpiewanie

Artykuły - śpiewanie (52)

 • Joanna Liszowska wraca do śpiewania!

  Joanna Liszowska wraca do śpiewania!

  Joanna Liszowska wraca do swojej pasji, czyli śpiewania. Jej nowy utwór nosi tytuł "Into U".
 • Kto wymyślił śpiew?

  Kto wymyślił śpiew?

  Dlaczego ludzie zaczęli śpiewać? Naukowcy sądzą, że po to, aby uspokajać dzieci. Chcąc sprawdzić to przypuszczenie - będą słuchali, jak swoim maluchom śpiewają rodzice na całym świecie: od Polski, przez Indie, po Ekwador.
 • Śpiewa i kibicuje

  Śpiewa i kibicuje

  Od lat stara się być wierny swoim pasjom. Prawdziwą jego miłością jest muzyka i sport. Z tego nigdy nie chce zrezygnować.
 • Ma plan minimum

  Ma plan minimum

  Do 17. roku życia jego pasją była koszykówka. Sport zamienił jednak na śpiewanie i teraz walczy o zwycięstwo w "X Factorze" pod wodzą Kuby Wojewódzkiego.
 • "X Factor": Ładnie śpiewać to za mało

  "X Factor": Ładnie śpiewać to za mało

  W muzycznych programach coraz bardziej liczy się oryginalność, a coraz mniej techniczna precyzja.
 • Ania Rusowicz - biografia

  Anna Rusowicz śpiewanie ma w genach. Jej rodzice byli członkami słynnego zespołu Niebiesko-Czarni. Niestety Ania nie miała szans uczyć się od mamy. Ada Rusowicz zginęła w wypadku samochodowym w Sylwestra 1990 roku. Z wypadku ocalał tylko jej ojciec, Wojciech Korda. Swoją przygodę ze sceną Ania zaczynała od startu w eliminacjach do krajowego finału festiwalu Eurowizja w 2006 roku. Jednak głośno zrobiło się o niej dopiero pięć lat później, po występie na 48. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej
 • "Śpiewanie piosenki nie tworzy prawa"

  "Śpiewanie piosenki nie tworzy prawa"

  Amerykańska gwiazda pop Madonna walczy w sądzie o prawa do nazwy "Material Girl". To nie tylko tytuł wielkiego przeboju piosenkarki, ale również nazwa firmy odzieżowej Madonny.
 • Śpiewa przez połowę koncertu. Reszta to playback

  Śpiewa przez połowę koncertu. Reszta to playback

  Choć gwiazda pop Britney Spears wciąż nie potrafi zaśpiewać na żywo przez większą część koncertu, to i tak amerykańskie media ciepło napisały o pierwszym od lat występie gwiazdy.
 • Kolędowanie zdrowe dla ducha - i ciała

  Kolędowanie zdrowe dla ducha - i ciała

  Śpiewanie może mieć zbawienny wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i zdrowie fizyczne - dowodzą brytyjscy naukowcy, a ośrodek promujący zdrowie Heart Research UK już od kilku lat organizuje bożonarodzeniową akcję promującą śpiew - choćby tylko kolęd.
 • David Villa śpiewa dla dzieci z Mali

  David Villa śpiewa dla dzieci z Mali

  Napastnik piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii i Barcelony David Villa zaangażował się w akcję charytatywną mającą na celu pomoc dzieciom z Mali. Mistrz świata i Europy zaśpiewał w duecie ze znaną wokalistką Aną Torroją.

Filmy - śpiewanie (27)

 • Pielęgniarka zaśpiewała przez interkom. Jak jej poszło?

  Kaitlin Egan, 24-letnia pielęgniarka z Farmingdale wśród kolegów i koleżanek z pracy znana jest z zamiłowania do śpiewu. Żartują nawet, że piąta po południu to dla Kaitlin czas nie na herbatę, a na karaoke. Dziewczyna postanowiła, że tym razem zaśpiewa dla szerszej publiczności. Korzystając z okazji złapała za słuchawkę szpitalnego interkomu i wykonała utwór "Stand by me" dla wszystkich pacjentów. Jak mówili, podniosło ich to na duchu w ciężkich dniach izolacji.
 • Jest gwiazdą sieci. Posłuchajcie sami

  Śpiewająca oślica Harriet ponownie dała popis swoich wokalnych talentów. W październiku 2018 roku stała się gwiazdą internetu po swoim debiucie. Teraz zaprezentowała nową piosenkę. „ Zazwyczaj śpiewa kiedy wie, że dostanie smakołyk” wyznała jej właścicielka. (STORYFUL/x-news)
 • Pies dołączył do śpiewaczki operowej. Stworzyli wspaniały duet

  Amy Strachan jest śpiewaczką operową. Kiedy zatrzymywała się w domu gościnnym, nie spodziewała się, że znajdzie tam… partnera do ćwiczeń. Psiak o wdzięcznym imieniu Skye radził sobie doskonale, próbując naśladować tony wokalistki. Może pojadą razem w trasę? (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies śpiewa ładniej niż niejeden człowiek!

  Pewien piesek o imieniu Harvey jest wielkim fanem brytyjskiej opery mydlanej "Coronation Street". Miłość do produkcji okazał swoim niezwykłym talentem. Zwierzak potrafi bowiem śpiewać i na uwiecznionym przez właściciela nagraniu zanucił całą melodię z czołówki. Posłuchajcie! (STORYFUL/x-news)