Spider-Man: Daleko od domu

Artykuły - Spider-Man: Daleko od domu (5)

 • Tom Holland na planie nowego "Spider-Mana"

  Tom Holland na planie nowego "Spider-Mana"

  Tom Holland zamieścił na swym profilu na Instagramie zdjęcie z planu z nowego filmu o Spider-Manie.
 • Spider-Man nie spotka już Avengers?

  Spider-Man nie spotka już Avengers?

  Zanosi się, że Spider-Man - przynajmniej na jakiś czas - opuści kinowe uniwersum Marvela. W ostatnich tygodniach przedstawiciele wytwórni Sony, która ma prawa do postaci Człowieka-Pajaka, oraz Disney'a debatowali nad warunkami przedłużenia umowy, która obowiązywała od 2015 roku. Niestety, nie udało im się dojść do porozumienia.
 • Donald Glover wycięty ze "Spider-Mana"

  Donald Glover wycięty ze "Spider-Mana"

  Donald Glover miał zagrać niewielką rolę w filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Jednak ostatecznie nie zobaczymy go na ekranie. Aktora można za to usłyszeć w "Królu Lwie", gdzie nie tylko użyczył głosu Simbie, ale też zaśpiewał razem z Beyonce.
 • ​"Spider-Man: Daleko od domu": Być jak Tony Stark [recenzja]

  ​"Spider-Man: Daleko od domu": Być jak Tony Stark [recenzja]

  Do "Spider-Mana: Daleko od domu" podchodziłem z pewnymi obawami. Zaledwie dwa miesiące temu w kinach gościł epickich rozmiarów "Koniec gry". Nowe przygody Pająka miały być odpoczynkiem po podróżach w czasie i wielkiej bitwie z Thanosem. Tyle że w podobny sposób reklamowano "Ant-Mana i Osę", który ostatecznie okazał się pozbawionym pomysłów zapychaczem między kolejnymi częściami Mścicieli. Po seansie filmu Jona Wattsa odetchnąłem jednak z ulgą. Fani Spider-Mana powinni być zachwyceni.
 • Samuel L. Jackson atakuje marketing Spider-Mana

  Samuel L. Jackson atakuje marketing Spider-Mana

  "Spider-Man: Daleko od domu" wejdzie do polskich kin już 5 lipca. Wytwórnia Sony liczy na hit, dlatego nie oszczędza na promocji filmu. Nie obyło się jednak bez wpadek. Jedna z nich bardzo zirytowała Samuela L. Jacksona który wcielił się w postać szpiega Nicka Fury'ego. Aktor zwrócił na nią uwagę w swoim specyficznym stylu.

Filmy - Spider-Man: Daleko od domu (2)