Spider-Man

Artykuły - Spider-Man (74)

 • Pościg za Zielonym Goblinem

  Pościg za Zielonym Goblinem

  ​Przez lata obecności na rynku Spider-Man dorobił się szeregu różnorodnych przeciwników. Ich groteskowe formy nie raz zaskakiwały czytelników komiksów, jednak na trwałe zapisały się w historii medium. Tworząc zestawy LEGO, projektanci mają z czego wybierać i dostosować przeciwników do odpowiedniej grupy wiekowej. W przypadku "Pościgu samochodowego Spider-Mana" sięgnięto po ikonicznego wręcz Zielonego Goblina.
 • Spider-Man kontra Venom

  Spider-Man kontra Venom

  ​Spider-Man jest jednym z najsłynniejszych bohaterów Marvela. Pod koniec 2018 roku jego popularność osiągnęła nowy poziom, po premierze znakomitego filmu animowanego. Od lat bywał też na gościnnych występach w zestawach LEGO. W grudniu 2018 roku doczekał się całej serii zestawów, z których największym jest imponujący "Pajęczy Mech kontra Venom".
 • Spider-Man w świetnej formie

  Spider-Man w świetnej formie

  ​W życiu miłośnika komiksów superbohaterkich przychodzi taka chwila, że ma wrażenie, że wszystko już było i twórcy nie są w stanie niczym zaskoczyć. Wydaje się, że towarzyszący młodzieńczej fascynacji lekturą komiksowych zeszytów, efekt wow odszedł już w niepamięć. Zwłaszcza przy opowieściach ze stajni jednego z dwóch komiksowych gigantów, jakim jest Marvel. I wtedy na białym koniu wjeżdża Dan Slott z nową historią o Spider-Manie.
 • LEGO w świecie Spider-Mana

  LEGO w świecie Spider-Mana

  Z okazji premiery kinowej najnowszego filmu „Spider-Man Uniwersum”, która odbędzie się 25 grudnia, firma LEGO wprowadziła na rynek 6 zestawów inspirowanych tą superprodukcją. Teraz maluchy i starsze dzieci będą mogły wcielać się w zabawie w postać kultowego superbohatera i przeżywać emocjonujące przygody, które widziały na dużym ekranie lub uruchomić wyobraźnię i wymyślać własne, fantastyczne historie.
 • Spider-Man najszybciej sprzedającą się grą na wyłączność w historii PlayStation

  Spider-Man najszybciej sprzedającą się grą na wyłączność w historii PlayStation

  ​Trwa moda na Człowieka Pająka. Spider-Man nadal sprzedaje się świetnie - na tyle świetnie, że gra zdobyła miano najszybciej sprzedającej się produkcji w historii wszystkich konsol PlayStation, jeśli wziąć pod uwagę produkcje wydawane na wyłączność na urządzeniach Sony.
 • Chciał się oświadczyć w grze, ale dziewczyna rzuciła go przed premierą

  Chciał się oświadczyć w grze, ale dziewczyna rzuciła go przed premierą

  ​W grze akcji Spider-Man od Insomniac Games nie brakuje nawiązań do innych produkcji ze świata gier. Są też żarty z odniesieniami do prawdziwego świata, w tym - jak się okazuje - najprawdopodobniej najsmutniejsze oświadczyny w historii nietypowych oświadczyn.
 • Spider-Man sprzedaje się świetnie

  Spider-Man sprzedaje się świetnie

  ​Jesteśmy obecnie ograniczeni do danych z brytyjskiego rynku gier wideo, ale wszystko wskazuje na to, że najnowsza gra akcji z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej sprzedaje się wprost wyśmienicie. Spider-Man zapowiada się na kolejny wielki sukces dla Sony, większy nawet od niedawnego debiutu God of War.
 • Spider-Man - recenzja

  Spider-Man - recenzja

  ​Nowy Jork najpiękniejszy jest o zachodzie słońca, służby miejskie zajadają się pizzą z Leo's, a Union Square to miejsce spotkań nie tylko "japiszonów", ale i... całych stad gołębi. Nigdy nie byłem w Wielkim Jabłku, ale za sprawą Spider-Mana od Insomniac Games - przynajmniej wirtualnie - zostałem nowojorczykiem. I zrozumiałem dlaczego bycie superbohaterem sprawia tak dużą frajdę.
 • Trailer Spider-Man oferuje pierwsze spojrzenie na Black Cat

  Trailer Spider-Man oferuje pierwsze spojrzenie na Black Cat

  ​Premiera Spider-Man na PS4 już jutro, więc twórcy zaczynają coraz chętniej promować nadchodzące dodatki DLC. Pierwszy z nich koncentruje się na postaci Felici Hardy, znanej lepiej jako Black Cat, i doczekał się właśnie pierwszego trailera.
 • Nowy zwiastun gry Spider-Man przybliża fabułę i przedstawia Silver Sable

  Nowy zwiastun gry Spider-Man przybliża fabułę i przedstawia Silver Sable

  ​Firma Sony opublikowała przygotowany z myślą o trwającej w San Diego imprezie Comic-Con zwiastun gry ze Spider-Manem w roli głównej.