spełnianie marzeń

Artykuły - Spełnianie marzeń (15)

 • Wszystko jest możliwe

  Wszystko jest możliwe

  Jak często powtarzasz, że coś jest niemożliwe? Czy porzuciłeś marzenie, ponieważ wydawało ci się ono zbyt trudne do zrealizowania?
 • Kożuchowska spełnia marzenia

  Kożuchowska spełnia marzenia

  Już w najbliższy wtorek, 29 stycznia, Małgorzata Kożuchowska ("rodzinka.pl") pojawi się w... Kopenhadze na wielkiej gali Ecco Walk In Style. Aktorka nominowana jest do nagrody za swą działalność charytatywną!
 • Pomaga w spełnianiu marzeń

  Pomaga w spełnianiu marzeń

  Sam udział w "You Can Dance - Po prostu tańcz" nic nie załatwi, ale może sporo ułatwić - przekonuje jeden z jurorów show, Michał Piróg.
 • Kruk spełnia marzenia, zagra przed Deep Purple!

  Kruk spełnia marzenia, zagra przed Deep Purple!

  24 lipca w ramach Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty w pobliżu Słupska zagra legendarna grupa Deep Purple. Właśnie ogłoszono, że poprzedzać ją będzie hardrockowa formacja Kruk z Dąbrowy Górniczej.
 • "Panorama" spełnia marzenia

  "Panorama" spełnia marzenia

  Redakcja "Panoramy" TVP2, oddając do licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy współprowadzenie programu, spełniła marzenie chorego nastolatka z Siedlec. We wtorek, 23 lutego, specjalne wydanie "Panoramy" w towarzystwie Marty Kielczyk poprowadził Czarek Gąsior.
 • "Mam talent" spełnia marzenia

  "Mam talent" spełnia marzenia

  Donny Osmond, legendarny bożyszcze nastolatek, zamierza zaśpiewać w duecie z Susan Boyle - Szkotką, która zachwyciła cały świat podczas eliminacji do brytyjskiej edycji "Mam talent".
 • Kupczyk spełnia marzenia

  Kupczyk spełnia marzenia

  - Inne brzmienie i prawdziwa symfoniczna uczta - tak specjalny koncert "Akordy słów" zapowiada Grzegorz Kupczyk, który w niedzielę, 9 listopada, w Kaliszu wystąpi z własnym, metalowym zespołem CETI oraz chórem i orkiestrą symfoniczną Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka.
 • Ivan spełnia marzenia

  Ivan spełnia marzenia

  Wokalista i finalista "Tańca z gwiazdami" Ivan Komarenko wielokrotnie był w życiu w trudnych sytuacjach. Dlatego teraz, u szczytu popularności nie ucieka od pomagania innym i chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych.
 • Katarzyna Figura spełnia marzenia

  Katarzyna Figura spełnia marzenia

  Katarzyna Figura ("Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Żurek"), ambasador fundacji "Mam Marzenie", spełniła w niedzielę we Wrocławiu życzenie małego Patryka. Chory na białaczkę chłopiec dostał od aktorki kamerę cyfrową. Aktorka działa jako ambasador fundacji "Mam Marzenie" od trzech lat.
 • Doda spełnia marzenia

  Doda spełnia marzenia

  Już w połowie listopada premierę będzie miał nowy singel Dody i zespołu Virgin. Do promocji wybrano piosenkę "Dezyda", pochodzącą z najnowszej płyty grupy, "Ficca". W teledysku do tego utworu wykorzystane zostaną między innymi fragmenty zarejestrowane podczas wakacji Dody i jej męża Radosława Majdana. Poza tym wokalistka w najbliższym czasie chce spełnić dwa marzenia.