specjalista

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Specjalista (Film (1994)[The Specialist] Reż.Luis Llosa) ,

Artykuły - Specjalista (347)

 • Zarobki specjalistów w 2016 r.

  Zarobki specjalistów w 2016 r.

  Najlepiej opłacanymi branżami były IT i telekomunikacja. Najgorzej płatne okazały się usługi dla ludności oraz nauka i szkolnictwo.
 • Wybitny specjalista przyjechał do Krakowa. Pod Wawelem powstanie silny ośrodek urologii dziecięcej?

  Wybitny specjalista przyjechał do Krakowa. Pod Wawelem powstanie silny ośrodek urologii dziecięcej?

  Jeden z najbardziej cenionych urologów dziecięcych prof. dr Tom P. V. M. de Jong z Holandii odwiedził Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. To może być początek budowy ważnego ośrodka urologii dziecięcej w Europie.
 • Cyber-ochroniarz potrzebny od zaraz

  Cyber-ochroniarz potrzebny od zaraz

  Gigantyczne oferty pracy dla „bezpieczników"
 • Pracownicy mogą zacierać ręce - pracodawcy będą o nich coraz bardziej zabiegać

  Pracownicy mogą zacierać ręce - pracodawcy będą o nich coraz bardziej zabiegać

  Do 2025 r. w Polsce będzie znacznie więcej wakatów dla specjalistów niż statystycznie w Unii Europejskiej - wynika z raportu CEDEFOP. Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego zwraca uwagę, że w najbliższych latach znacząco spadnie liczba młodych pracowników w wieku 20-39 lat, wzrośnie za to liczba pracowników w wieku powyżej 65 lat. To zwiększy presję na pracodawców.
 • Data scientist - specjalista pilnie poszukiwany

  Data scientist - specjalista pilnie poszukiwany

  Specjaliści data science, w dobie cyfryzacji i rosnącej ilości generowanych danych, stali się jednymi z najbardziej pożądanych pracowników na rynku pracy. Kim są badacze danych? Jak uczyć się tego zawodu? Czym kierować się przy wyborze pracodawcy? Na te pytania odpowiadają eksperci SAS Institute Polska.
 • "Rzeczpospolita": Fachowcy rozpaczliwie poszukiwani na rynku pracy

  "Rzeczpospolita": Fachowcy rozpaczliwie poszukiwani na rynku pracy

  W skali Polski prym wśród deficytowych zawodów wiodą wykwalifikowani pracownicy fizyczni, a w dużych miastach specjaliści IT. Najbardziej poszukiwani są kierowcy tirów, budowlańcy ze spawaczami oraz administratorzy stron internetowych - pisze "Rzeczpospolita".
 • Specjalistę IT najtrudniej znaleźć w kujawsko-pomorskim

  Specjalistę IT najtrudniej znaleźć w kujawsko-pomorskim

  Wzrost zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT sprawił, że coraz więcej firm ma trudności z pozyskaniem odpowiednich pracowników na tego typu stanowiska.
 • Internet rzeczy tworzy zawody. Pracy nie zabraknie

  Internet rzeczy tworzy zawody. Pracy nie zabraknie

  ​Branża pilnie poszukuje m.in. specjalistów potrafiących połączyć świat aplikacji mobilnych z rzeczywistością.
 • Pracownik z umiejętnościami pilnie poszukiwany

  Pracownik z umiejętnościami pilnie poszukiwany

  Pracodawcy poszukują osób sumiennych i komunikatywnych, ale duży nacisk kładą także na ich chęci do pracy i ambicje. Coraz mniejsze znaczenie mają wiek oraz wydajność kandydata.
 • Jak wynająć menedżera z pasją?

  Jak wynająć menedżera z pasją?

  Mówi się o nich: ludzie od zadań specjalnych. Pojawiają się w firmie, realizują zakreślony wcześniej szczegółowo plan, po czym znikają. Ich misja trwa zazwyczaj od pięciu do dziewięciu miesięcy. Interim Managerowie wcale nie są drodzy, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę stosunek ceny do efektów, czyli zrealizowanych przez nich zadań.

Filmy - Specjalista (1)

 • Nieproszony gość przeraził pracowników magazynu

  Pracownicy magazynu w Kunda Park na przedmieściach Brisbane w Australii znaleźli bardzo długiego, jadowitego węża podczas rozpakowywania pudeł. Wezwali specjalistę, który zajmuje się łapaniem gadów Stuarta McKenzie. Okazało się, że jest to nibykobra siatkowana, jeden z najjadowitszych węży na świecie. Firma, w której pracuje McKenzie, opublikowała klip, na którym widać, jak ostrożnie podchodzi do węża, a następnie specjalnym chwytakiem umieszcza go w worku. Po udanej akcji wywiózł gada w odległe miejsce i wypuścił na łono natury. (STORYFUL/x-news)