spawacz

Artykuły - Spawacz (7)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy fizyczni z Ukrainy

  Najbardziej poszukiwani pracownicy fizyczni z Ukrainy

  Pracownicy z Ukrainy wciąż są poszukiwani przez polskich pracodawców. Na zatrudnienie mogą liczyć operatorzy maszyn, monterzy i spawacze.
 • Wynagrodzenia spawaczy

  Wynagrodzenia spawaczy

  W ubiegłym roku mediana wynagrodzeń całkowitych spawaczy wyniosła 2997,5 zł brutto. Połowa osób zarabiała pomiędzy 2000 zł a 4100 zł. Płace 10 proc. najlepiej zarabiających przekraczały 5600 zł - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.
 • Spawacz i cukiernik produkowali groźne implanty piersi

  Nowe informacje wokół skandalu z groźnymi implantami piersi produkowanymi przez francuską firmę PIP. Dziennik "Le Figaro" ujawnia, że na kluczowych stanowiskach w przedsiębiorstwie zatrudniane były osoby bez żadnych kompetencji - m.in. spawacz, cukiernik, kucharz i kosmetyczka.
 • Skandynawia rajem dla spawaczy

  Skandynawia rajem dla spawaczy

  Polscy spawacze myślący o wyjeździe za granicę powinni skierować swą uwagę na kraje skandynawskie. To właśnie na północy Europy czekają na nich najatrakcyjniejsze zarobki i najlepsze warunki zatrudnienia.
 • Gdzie są spawacze?

  Gdzie są spawacze?

  Na polskim rynku brakuje doświadczonych spawaczy. Wielu wyjechało do pracy za granicę, a za nimi wyjeżdżają kolejni. Zastępują ich nowi, często z formalnymi uprawnieniami, ale faktycznie dopiero uczący się fachu.
 • Kobiety na spawaczy zatrudnię!

  Kobiety na spawaczy zatrudnię!

  Budowlaniec, spawacz, operator wózka widłowego, kierowca autobusu czy ciężarówki - to zawody do niedawna zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Dziś coraz częściej sięgają po nie przedstawicielki płci pięknej - czytamy w w "Metrze".
 • Spawacze-ortopedzi?

  Czy to możliwe, żeby w szpitalu w Krośnie pomylono endoprotezy stawu biodrowego? Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że po zabiegu noga operowanej pacjentki jest o 4 centymetry dłuższa?