spać

Artykuły - Spać (158)

 • Fani keczupu z Włocławka mogą spać spokojnie, produkt nie zniknie z półek

  Fani keczupu z Włocławka mogą spać spokojnie, produkt nie zniknie z półek

  Firma Agros-Nova zadecydowała o zamknięciu fabryki keczupu we Włocławku. Pracę straci tam 121 osób. Fani keczupu z Włocławka mogą jednak spać spokojnie. Produkcja będzie kontynuowana, tyle że w fabryce w Łowiczu. Smak pozostanie ten sam.
 • Dzięki forfaitingowi eksporter może spać spokojnie

  Dzięki forfaitingowi eksporter może spać spokojnie

  Faktoring i forfaiting mają wiele cech wspólnych. Oba rozwiązania odpowiadają na zbliżone potrzeby finansowe przedsiębiorstw poszukujących bardziej efektywnych sposobów na zarządzanie obrotem gotówki. Dzięki zdyskontowaniu niewymagalnych wierzytelności, przedsiębiorca otrzymuje zapłatę za sprzedany towar lub usługę przed terminem płatności widniejącym na wystawionej fakturze, poprawiając płynności firmy. Oba te rozwiązania o obco brzmiących nazwach należą do szerokiego spektrum produktów finansujących działalność przedsiębiorstw. Co ważne, w odróżnieniu od kredytów, skorzystanie z nich nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń na majątku firmy.
 • Chcę, żeby córeczka przesypiała noce

  Chcę, żeby córeczka przesypiała noce

  Macierzyństwo to wciąż nowe wyzwania. Psycholog dziecięcy Helena Turlejska-Walewska podpowiada mamie, jak skutecznie uporać się z trudnym zadaniem.
 • Pakistan: Napastnicy zastrzelili 9 śpiących policjantów

  Zamaskowani napastnicy weszli w czwartek do budynku w Lahaur, na wschodzie Pakistanu i zastrzelili dziewięciu śpiących tam policjantów. To drugi atak na siły bezpieczeństwa w ostatnich dniach we względnie spokojnej prowincji Pendżab - poinformowała policja.
 • Paweł Graś: Zamieszki to rysa na Euro 2012, pseudokibice nie mogą spać spokojnie

  Paweł Graś: Zamieszki to rysa na Euro 2012, pseudokibice nie mogą spać spokojnie

  Wczorajsze zajścia przed meczem Polska-Rosja i po spotkaniu to rysa na Euro 2012 w Polsce, ale takie sytuacje są nieuniknione, nie wprowadzimy przecież stanu wojennego na czas Euro 2012 - mówi o zamieszkach gość Kontrwywiadu RMF FM Paweł Graś. Najważniejsze że Policja nie dopuściła do eskalacji. Takie było główne założenie. Mimo wszystko pokazaliśmy, co znaczy polska gościnność - zapewnia gość RMF FM.
 • Tylko dwie grupy zawodowe mogą dziś spać spokojnie!

  Tylko dwie grupy zawodowe mogą dziś spać spokojnie!

  Według sondażu przeprowadzonego przez BDI , pracownicy na stanowiskach technicznych oraz informatycznych są w grupie mniejszego ryzyka i nie muszą obawiać się utraty pracy.
 • Milion w nieruchomościach pozwala spać spokojnie

  Milion w nieruchomościach pozwala spać spokojnie

  Aby zacząć inwestowanie w nieruchomości wystarczy budżet rzędu 200 tys. zł. Kwota miliona złotych pozwala już na zbudowanie zdywersyfikowanego portfela i osiąganie comiesięcznego przychodu rzędu kilku tysięcy złotych.
 • 5 kroków, by malec zmienił złe zachowanie

  5 kroków, by malec zmienił złe zachowanie

  Twój słodki aniołek nie chce wieczorem spać albo ucieka, gdy chcesz go ubrać? Nasz poradnik pomoże ci zrozumieć brzdąca i zapanować nad jego wyskokami.
 • Latające ryby nie dały spać polskiemu żeglarzowi

  Latające ryby nie dały spać polskiemu żeglarzowi

  Kapitan Roman Paszke, który na jachcie "Gemini 3" żegluje samotnie dookoła świata drogą pod wiatr w kierunku Przylądka Horn, zbliża się do równika. Jak przyznał, najbardziej brakuje mu snu. Ostatnio, gdy miał ku temu okazję, przeszkadzały mu latające ryby.
 • Skłonność do spania jest genetyczna

  Skłonność do spania jest genetyczna

  Osoby, które lubią sobie pospać mogą mieć do tego genetyczne predyspozycje - informuje pismo " Molecular Psychiatry".