spa

Artykuły - Spa (256)

Filmy - Spa (9)

 • Spa dla mam

  Każda mama potrzebuje chwili dla siebie, a w szczególności mama niepełnosprawnego dziecka. Specjalnie dla nich powstał projekt „Latające Spa dla mam”, o którym opowiedziała koordynatorka Olga Wojdyńska. Agnieszka Szpila wyznała natomiast, jak to jest być mamą niepełnosprawnych dzieci i nie zrezygnować z siebie w pełni. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Spa dla kóz. Zwierzaki relaksują się w wannie pełnej piany

  Pewna farmerka jest właścicielką dwóch kóz, które potrzebowały chyba krótkiej wizyty w spa. Kobieta podzieliła się zabawnym filmikiem, na którym nakrywa swoich podopiecznych na bąbelkowym relaksie w wannie. (STORYFUL/x-news)
 • Niemowlak w dziecięcym spa. Reakcja?

  Penny, niemowlak z Los Angeles, już pielęgnuje swoją skórę. Poddała się zabiegowi, który polega na delikatnym głaskaniu jadeitowym wałkiem po twarzy. Mała dziewczynka wygląda na szczęśliwą w tym dziecięcym spa. (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies postanowił sobie zrobić małe domowe spa

  Nawet zwierzęta lubią czasami podarować sobie odrobinę luksusu. Ten piesek bardzo lubi urządzać małe domowe spa. Relaksuje się wtedy w kąpieli z ulubionym miętowym szamponem, plasterkami ogórków na oczach i w towarzystwie małej gumowej kaczuszki. To doskonały pomysł na spędzenie czasu. (STORYFUL/x-news)