South Park

Artykuły - South Park (57)

 • Specjalny odcinek "South Park" o pandemii

  Specjalny odcinek "South Park" o pandemii

  "South Park Pandemic Special", bo taki tytuł nosi specjalny odcinek słynnej kreskówki, będzie wyjątkowy pod dwoma względami: potrwa godzinę i jest poświęcony problemom, jakie niesie ze sobą pandemia.
 • "South Park" znika z chińskiego internetu i "wychodzi" na ulice Hongkongu

  "South Park" znika z chińskiego internetu i "wychodzi" na ulice Hongkongu

  "Band in China" - słynny odcinek amerykańskiej, animowanej produkcji "South Park", po którym serial został zakazany w Chinach, a wszystkie wzmianki o kreskówce zostały usunięte z chińskiego internetu i serwisów streamingowych - został wyświetlony na ulicy w dzielnicy Sham Shui Po.
 • "South Park" bez Donalda Trumpa

  "South Park" bez Donalda Trumpa

  Trey Park, twórca kultowej serii animowanej "South Park", powiedział, że częściowo rezygnuje z żartów na temat prezydenta USA Donalda Trumpa.
 • South Park: The Fractured But Whole - dziewczyny wchodzą do gry

  South Park: The Fractured But Whole - dziewczyny wchodzą do gry

  Twórcy nowej odsłony serii South Park mają dobrą wiadomość dla wszystkich fanów RPG, którzy lubią tworzyć damskie postaci.
 • Wejdź do South Parku. Dosłownie!

  Wejdź do South Parku. Dosłownie!

  ​Myśleliście, że Kijek prawdy od Obsidianu jest najlepszym sposobem na zwiedzenie South Parku? Błąd.
 • "South Park" zakpi z Michaela Jacksona

  "South Park" zakpi z Michaela Jacksona

  Już od 24 maja Comedy Central będzie emitowało 13. sezon kultowej animacji - "South Park".
 • Obuchowicz znów przeklina

  Obuchowicz znów przeklina

  "Będziemy naprawdę ostro jechali, będziemy przeklinali i świrowali. Pokażemy wam, na czym ten cholerny świat się opiera" - tak Bartosz Obuchowicz zachęcił widzów do nowego sezonu serialu "South Park".
 • Twórcy "South Parku" podbijają Londyn

  Twórcy "South Parku" podbijają Londyn

  "The Book of Mormon" twórców obrazoburczego serialu animowanego "South Park" bije w Stanach Zjednoczonych rekordy popularności. W ciągu jednego dnia londyńska publiczność wykupiła bilety na musical o misjonarzach na łączną kwotę 2 milionów funtów.
 • Przeklinam trochę za dużo

  Przeklinam trochę za dużo

  - Jest to serial dla wyluzowanych dorosłych, których nie rażą przekleństwa. Chociaż ci, których razi taki język, też powinni obejrzeć "South Park", ponieważ autorzy naprawdę świetnie potrafią uchwycić mechanizmy, które rządzą teraz w świecie. To dla dorosłych, którzy mają dystans do życia - mówi Bartosz Obuchowicz.

Filmy - South Park (7)

 • "South Park" musi śmieszyć także po polsku

  Nasi bohaterowie muszą mówić więcej niż w oryginale. Wynika to stąd, iż widzowi często trzeba wytłumaczyć, dlaczego dana postać jest śmieszna dla amerykańskiego odbiorcy - wyjaśnia scenarzysta polskiej wersji "South Parku", Tomasz Kutner. Zdradza również, w jaki sposób pracował nad... polską wersją charakterystycznych przekleństw używanych przez animowanych bohaterów.
 • "South Park" po polsku: sprostać legendzie

  Maciej Kowalski, reżyser polskiej wersji językowej kultowego animowanego serialu "South Park", tłumaczy, na czym polega wyzwanie wpisane w tego rodzaju projekt. - Po pierwsze, oczekiwania fanów są bardzo wysokie, bo "South Park" to już legenda. Po drugie, w serialu nie brak smaczków zrozumiałych jedynie dla amerykańskiego odbiorcy.
 • Maciej Kowalik - jak został polskim Cartmanem?

  Maciej Kowalik opowiada, jak dołączył do grona aktorów użyczających głosu postaciom w serialu "South Park" w polskiej wersji językowej. - To na pewno nie jest serial dla dzieci - śmieje się.
 • Jacek Kopczyński: Stworzyć mięsistą postać

  W polskiej wersji językowej serialu "South Park" Jacek Kopczyński użycza głosu Buttersowi. - To nie jest tak, że podkładam głos, drapiąc się po uchu. By stworzyć mięsistą postać, zawsze trzeba grać całym sobą - mówi aktor.