Fakty - Sopot

Synonimy:
Sopocie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sopot (75)

 • Sopot: Strzelał z pistoletu hukowego i zdemolował radiowóz

  W jednej z sopockich restauracji doszło do awantury, gdy obsługa poprosiła, by obecni w restauracji rodzice nie sadzali swojego dziecka - ubranego jedynie w pieluchę - na stole.
 • Wichury na Pomorzu: Kilkanaście tysięcy osób bez prądu

  Wichury na Pomorzu: Kilkanaście tysięcy osób bez prądu

  Od niedzielnego rana na Pomorzu wieje silny wiatr. W Sopocie powalone wiatrem drzewo spadło na dwie kobiety. Jedna z nich nie żyje, druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niegroźne obrażenia odnieśli też dwaj strażacy. W województwie pomorskim bez prądu jest ok. 18 tys. odbiorców.
 • Sopot: Powalone drzewo zabiło kobietę

  Sopot: Powalone drzewo zabiło kobietę

  Tragedia w Sopocie. Powalone przez wichurę drzewo przewróciło się na dwie kobiety. Jedna z nich zginęła, druga jest w ciężkim stanie - donosi reporter RMF FM Kuba Kaługa. Żywioł dotarł na Pomorze około trzeciej nad ranem - przewracał drzewa i zrywał linie energetyczne. Setki domów są odcięte od prądu. Synoptycy ostrzegają, że w ciągu dnia porywy wiatru przybiorą jeszcze na sile.
 • ​"Gazeta Wyborcza": Bezkarny Krystian W.

  ​"Gazeta Wyborcza": Bezkarny Krystian W.

  Krystian W. z Sopotu wykorzystuje młode dziewczyny - twierdzą informatorzy "Gazety Wyborczej". Gwałci je, szantażuje, bije, zajmuje się też stręczycielstwem - wyliczają. I pozostaje bezkarny. Jedna z jego ofiar popełniła samobójstwo.
 • 25-letni oszust z Trójmiasta zatrzymany

  25-letni oszust z Trójmiasta zatrzymany

  Do aresztu na najbliższe trzy miesiące trafił 25-letni mężczyzna podejrzewany o oszustwo przy wynajmowaniu fikcyjnych apartamentów w Kołobrzegu i Sopocie.
 • Wszyscy płakali, że Adam nie żyje

  Wszyscy płakali, że Adam nie żyje

  Rok temu, 19 lipca 2014 roku chory psychicznie Michał L. wjechał czerwoną hondą na Monciak i molo w Sopocie, raniąc 23 osoby. Sprawcę wypadku skierowano na przymusowe leczenie do szpitala psychiatrycznego, poszkodowanych czekało nieraz wielomiesięczne, mozolne dochodzenie do zdrowia. Jakie były ich dalsze losy?
 • Rajd po Sopocie. Najciężej ranny uniknie amputacji

  Rajd po Sopocie. Najciężej ranny uniknie amputacji

  Nawet kilka tygodni może potrwać leczenie mężczyzny najciężej rannego w szarży po sopockim Monciaku i molo. Lekarze przyznają jednak, że najgorszy scenariusz - amputacja kończyny - został już wykluczony.
 • "Fakt": Rozjeżdżał ludzi na molo, bo założył się, że zabije?

  "Fakt": Rozjeżdżał ludzi na molo, bo założył się, że zabije?

  32-letni Michał L. z Redy, który w sobotę rozjeżdżał ludzi na głównym deptaku Sopotu, mógł założyć się o to, że na pełnym gazie przejedzie samochodem przez Monciak - pisze "Fakt". Gazeta donosi, że mężczyzna jest z wykształcenia psychologiem. Mężczyzna jest także ratownikiem WOPR-u.
 • Tusk: Te słowa wywarły wrażenie na całym świecie

  Tusk: Te słowa wywarły wrażenie na całym świecie

  - Drodzy przyjaciele, nieprzypadkowo znajdujemy się dziś w moim rodzinnym Sopocie, to jest miejsce, gdzie czuć historię, która narodziła się parę kilometrów stąd w Gdańsku, w 1981 roku. W czasie zjazdu Solidarności padły słowa, które były przepowiednią nachodzących wydarzeń - powiedział podczas rozpoczęcia konwencji wyborczej PO premier Donald Tusk.
 • Karnowski dla RMF24: Nie chcę niczego komentować. Od początku uważałem, że sprawa jest absurdalna

  Karnowski dla RMF24: Nie chcę niczego komentować. Od początku uważałem, że sprawa jest absurdalna

  Do czasu oficjalnej informacji z prokuratury prezydent Sopotu Jacek Karnowski wstrzymuje się z komentarzem do decyzji o umorzeniu śledztwa ws. głównego wątku afery sopockiej. Według naszych nieoficjalnych informacji, śledczy ze Szczecina mają jutro poinformować o umorzeniu i o tym, że główny dowód w sprawie - nagranie rozmowy Sławomira Julke z prezydentem Sopotu - to tylko kopia, która mogła być zmanipulowana.

Filmy - Sopot (1)