Kobieta - Sopot

Synonimy:
Sopocie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sopot (9)

 • Wszystkie Sopoty Niemena

  Wszystkie Sopoty Niemena

  Z Trójmiastem był związany od lat. Tu uczył się, debiutował i zdobywał nagrody. Tu też szukał miłości. Podczas Sopot Festival 2009 przeboje Czesława Niemena zaśpiewają największe polskie gwiazdy.
 • Ziaja Sopot

  Ziaja Sopot

  Preparat w żelu brązujący do twarzy i ciała to niecodzienna pielęgnacja.
 • "Mam kawał głosu i piszę niezłe teksty"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, jest ostatnio na ustach całej Polski już nie tylko z powodu kontrowersyjnych wypowiedzi i prowokującego ubioru. Po zdobyciu nagrody publiczności podczas Festiwalu w Sopocie wydaje się, że piosenkarka wreszcie została doceniona za zdolności wokalne i sceniczne obycie.
 • "Tworzymy utwory, gdy jest nam smutno"

  "Tworzymy utwory, gdy jest nam smutno"

  Łzy to fenomen polskiej sceny muzycznej. Grupa, bez wsparcia wytwórni płytowych i początkowo mediów, stała się w ciągu blisko dziesięciu lat istnienia jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców, regularnie sprzedając po kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy nowych płyt.
 • The Scorpions w Sopocie

  The Scorpions w Sopocie

  Niemiecki zespół The Scorpions będzie jedną z zagranicznych gwiazd tegorocznego Festiwalu w Sopocie. Grupa wystąpi drugiego dnia festiwalu, czyli 3 września.
 • Krem przeciw zmarszczkom Sopot Sun, Ziaja

  Sopot Sun krem przeciw zmarszczkom SPF 30 to specjalistyczny krem opóźniający procesy starzenia się skóry.
 • Własne "M" wciąż drogie

  Własne "M" wciąż drogie

  Najdroższe mieszkania - według raportu internetowego serwisu nieruchomości - są w Sopocie, Zakopanem i Warszawie.
 • Występy męskiego baletu

  31 lipca i 1 sierpnia odbędą się występy Państwowego Baletu Męskiego Valeria Michailovskiego z Sankt Petersburga. Spektakle gościć będą Amfiteatr w Kołobrzegu oraz Opera Leśna w Sopocie. Balet przedstawi nowy program stworzony na rocznicę 300-lecia Sankt Petersburga.
 • Seria Sopot Sun, Ziaja

  Seria Sopot Sun, Ziaja

  Ziaja proponuje na słoneczne dni serię Sopot Sun składającą się z kosmetyków do opalania z filtrami UVA i UVB oraz specjalnymi preparatami chroniącymi skórę po słonecznych kąpielach. Daje gwarancję bezpiecznej i trwałej opalenizny.