Sopot Open

Artykuły - Sopot Open (11)

 • Sopot Open. Matkowski: 20 lat temu swoją karierę wziąłbym w ciemno

  Sopot Open. Matkowski: 20 lat temu swoją karierę wziąłbym w ciemno

  "Kilku celów nie udało mi się zrealizować, ale gdyby ktoś 20 lat temu powiedział mi, że tyle osiągnę, wziąłbym to w ciemno" - powiedział tenisista Marcin Matkowski, dla którego challenger ATP BNP Paribas Sopot Open był ostatnim turniejem w karierze.
 • Sopot Open. Triumf Włocha Stefano Travagli

  Sopot Open. Triumf Włocha Stefano Travagli

  Rozstawiany z numerem jeden Stefano Travaglia (95. ATP) wygrał tenisowy challenger ATP BNP Paribas Sopot Open. W niedzielnym finale 27-letni Włoch pokonał młodszego o rok Słowaka Filipa Horansky’ego (187. ATP) 6:4, 2:6, 6:2. Triumfator zainkasował 12250, a pokonany 7200 euro.
 • Sopot Open. Awans Drzewieckiego i Kowalczyka do finału gry podwójnej

  Karol Drzewiecki i Mateusz Kowalczyk awansowali w sobotę do finału gry podwójnej tenisowego challengera ATP BNP Paribas Sopot Open. W półfinale Polacy pokonali Rosjan Iwana Gachowa i Asłana Karacewa 4:6, 6:1, 10-7.
 • ​Sopot Open. Mariusz Fyrstenberg: To najsilniej obsadzony w tym terminie turniej w Europie

  ​Sopot Open. Mariusz Fyrstenberg: To najsilniej obsadzony w tym terminie turniej w Europie

  O 92 040 euro rywalizować będą od 29 lipca do 4 sierpnia tenisiści w turnieju BNP Paribas Sopot Open. - Udało nam się o prawie 30 tys. podwyższyć pulę nagród. To będzie najlepiej obsadzona impreza w tym terminie w Europie - zapewnił dyrektor zawodów Mariusz Fyrstenberg.
 • Sopot Open. Triumf Kowalczyka i Walkowa w grze podwójnej

  Sopot Open. Triumf Kowalczyka i Walkowa w grze podwójnej

  Mateusz Kowalczyk i Szymon Walków okazali się najlepsi w grze podwójnej odbywającego się w Gdyni challengera ATP Sopot Open. W niedzielnym finale polscy tenisiści pokonali Filipińczyka Rubena Gonzalesa i Amerykanina Nathaniela Lammonsa 7:6 (8-6), 6:3.
 • Sopot Open. Lorenzi i Gimeno-Traver w finale

  Sopot Open. Lorenzi i Gimeno-Traver w finale

  W niedzielnym finale rozgrywanego w Gdyni challengera ATP Włoch Paolo Lorenzi (110. ATP) zmierzy się z Hiszpanem Danielem Gimeno-Traverem (183. ATP). O zwycięstwo zagrają także debliści Mateusz Kowalczyk i Szymon Walków.
 • Sopot Open. Tommy Robredo nie wygra po raz trzeci

  Sopot Open. Tommy Robredo nie wygra po raz trzeci

  Tommy Robredo (216. ATP) nie wygra po raz trzeci tenisowego turnieju Sopot Open. W piątek w ćwierćfinale rozgrywanego w Gdyni challengera ATP 36-letni Hiszpan przegrał z rozstawionym z numerem 8. rodakiem Danielem Gimeno-Traverem (183. ATP) 4:6, 6:7 (4-7).
 • Sopot Open. Tommy Robredo wyeliminował turniejową "jedynkę"

  Sopot Open. Tommy Robredo wyeliminował turniejową "jedynkę"

  W najciekawszym czwartkowym meczu rozgrywanego w Gdyni tenisowego challengera ATP Sopot Open Tommy Robredo (216. ATP) pokonał Boliwijczyka Hugo Delliena (100. ATP) 6:2, 3:6, 6:3. W ćwierćfinale jego rywalem będzie inny Hiszpan Daniel Gimeno-Traver (183. ATP).
 • Sopot Open. Majchrzak i Marek odpadli w pierwszej rundzie

  Sopot Open. Majchrzak i Marek odpadli w pierwszej rundzie

  Kamil Majchrzak i Wojciech Marek odpadli w pierwszej rundzie rozgrywanego w Gdyni tenisowego challengera ATP Sopot Open. W środę o awans do ćwierćfinału zagra Paweł Ciaś, którego rywalem będzie rozstawiony z numerem szóstym Niemiec Oscar Otte.
 • Fyrstenberg o turnieju Sopot Open: Pomagał Polakom

  Fyrstenberg o turnieju Sopot Open: Pomagał Polakom

  Co najmniej czterech Polaków weźmie udział w Sopot Open, który rozpocznie się 28 lipca. - Sopocki turniej wiele razy pomagał naszym tenisistom w karierze i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie - powiedział główny organizator Challengera ATP Mariusz Fyrstenberg.