Gry - Sony

Artykuły - Sony (2072)

 • Sony zainwestowało 250 milionów dolarów w Epic Games

  Sony zainwestowało 250 milionów dolarów w Epic Games

  Niespodziewana transakcja: Sony zakupiło mniejszościowy pakiet akcji w firmie Epic Games, odpowiedzialnej za silnik graficzny Unreal Engine - ale także za sklep Epic Games Store, przeznaczony przecież dla miłośników PC, a nie konsol. Transakcja opiewa na imponujące 250 milionów dolarów.
 • Co musisz wiedzieć o Playstation 5? - wszystkie ważne informacje

  Co musisz wiedzieć o Playstation 5? - wszystkie ważne informacje

  Sony podgrzewa atmosferę. Do premiery PlayStation 5 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już dziś można to i owo powiedzieć o nowej wersji kultowej konsoli. Czy warto przesiadać się z PS 4 na PS 5? Naszym zdaniem tak
 • Były menedżer Sony chce powrotu krótszych gier

  Były menedżer Sony chce powrotu krótszych gier

  ​Shawn Layden, w przeszłości odpowiedzialny za PlayStation, chciałby powrotu do czasów, gdy nie każda wysokobudżetowa produkcja musiała posiadać ogromny, otwarty świat i atrakcje na setki godzin. Taki model działalności nie jest możliwy do podtrzymania, ponieważ koszty stale rosną.
 • Sony zapewnia, że koronawirus nie zmienił planów na PS5

  Sony zapewnia, że koronawirus nie zmienił planów na PS5

  ​Pandemia koronawirusa zweryfikowała mnóstwo planów na całym świecie, także w sferze gier. Microsoft przyznał niedawno, że bardziej obawia się opóźnień związanych z grami niż z samym Xbox Series X, podczas gdy Sony po raz kolejny zapewniło, że plany firmy na PS5 nie uległy zmianie.
 • Sony opatentowało przyjaznego dla graczy robota

  Sony opatentowało przyjaznego dla graczy robota

  ​Wyrażający emocje robot stanowiłby idealną atrakcję dla samotnych graczy, którzy nie mają z kim dzielić się swoimi uczuciami podczas pasjonujących rozgrywek.
 • Sony rozdaje całkowicie za darmo Uncharted: The Nathan Drake Collection i Journey

  Sony rozdaje całkowicie za darmo Uncharted: The Nathan Drake Collection i Journey

  ​Do tej pory rozpieszczani darmowymi grami byli raczej posiadacze pecetów, ale konsolowcy bez obaw - to się właśnie zmienia!
 • Twórca Oculus Rift chce kupić prototyp Nintendo Play Station

  Twórca Oculus Rift chce kupić prototyp Nintendo Play Station

  ​Kontrowersyjny Palmer Luckey - założyciel firmy Oculus VR, odpowiedzialnego za Oculus Rift - wyrasta na jednego z liderów aukcji, na której sprzedawany jest prototyp konsoli Nintendo Play Station. Cena wynosi obecnie 350 tysięcy dolarów, ale zapewne jeszcze wzrośnie - minimum wynosi 420 tysięcy.
 • Gry od wewnętrznego studia Sony trafią na konkurencyjne platformy

  Gry od wewnętrznego studia Sony trafią na konkurencyjne platformy

  ​MLB The Show, produkowany od wielu lat symulator baseballu, nie cieszy się być może zbytnią popularnością w naszym kraju, lecz warto o nim wspomnieć. Dlaczego? Otóż jest to jedna z niewielu produkcji tworzonych przez wewnętrzny oddział Sony, która ukaże się poza konsolami PlayStation.
 • Sony tnie ceny PlayStation Now. Hity z PlayStation 4 dostępne teraz również na PC

  Sony tnie ceny PlayStation Now. Hity z PlayStation 4 dostępne teraz również na PC

  Wygląda na to, że w obliczu nadchodzącego wysypu usług streamingowych Sony postanowiło przypomnieć o swojej, znacznie obniżając jej cenę.
 • Rozwiązanie problemu z nudnościami w VR? Sony: Przyzwyczaisz się, to minie

  Rozwiązanie problemu z nudnościami w VR? Sony: Przyzwyczaisz się, to minie

  ​Chociaż VR jest dla wielu fajną formą rozrywki to niestety technologia wirtualnej rzeczywistości może w niektórych przypadkach wywoływać pewne dolegliwości np. nudności. Sony, które posiada własne gogle dedykowane PlayStation 4 zdaje się jednak nie mieć konkretnej recepty na ten problem.

Filmy - Sony (1)

 • PlayStation 4: Nowa konsola do gier zapowiedziana!

  ​Po wielu miesiącach oczekiwania - i licznych przeciekach, jakie miał miejsce na przestrzeni ostatnich kilku tygodni - japoński koncern Sony, zaprezentował światu swoją nową konsolę stacjonarną. Nosi nazwę PlayStation 4 i jeszcze w tym roku zastąpi PlayStation 3.