Fakty - Sony

Artykuły - Sony (10)

 • Atak hakerów z grupy LulzSec w Arizonie

  Grupa hakerów LulzSec, która zasłynęła z ataków na systemy informatyczne Senatu USA, CIA, FBI i firmy Sony, zaatakowała komputery departamentu ds. bezpieczeństwa publicznego w stanie Arizona - poinformowała policja.
 • USA: Mogło dojść do kolejnej kradzieży danych klientów Sony

  Grupa hakerów ogłosiła w czwartek, że włamała się na serwery producenta i dystrybutora filmowego Sony Picutres, uzyskując w ten sposób dostęp do danych około miliona jego użytkowników. Firma poinformowała, że obecnie bada te doniesienia.
 • Myslovitz: Sprzedawcy marzeń

  Myslovitz: Sprzedawcy marzeń

  Myslovitz już niedługo zagra w Londynie na zaproszenie Polskiego Radia Londyn i portalu eLondyn. Myslovitz powstawało w bardzo ważnym dla Polski okresie. Okresie transformacji. Praktycznie wszystko, co pojawiało się wtedy na rynku, było nowością. Myslovitz wszedł na polską scenę muzyczną nie tyle wypełniając lukę, ale tworząc zupełnie nową jakość.
 • Francja: Pracownicy fabryki Sony przetrzymywali prezesa

  Francja: Pracownicy fabryki Sony przetrzymywali prezesa

  Dyrektor generalny francuskiej oddziału firmy Sony Serge Foucher, który całą noc był przetrzymywany przez pracowników domagających się wyższych odpraw, dziś rano został przez nich wypuszczony.
 • Niezwykła lokalizacja premiery Bonda

  Niezwykła lokalizacja premiery Bonda

  James Bond wykona kolejny bezprecedensowy ruch. Zanim najnowszy film o przygodach agenta trafi do kin w USA, będzie można go obejrzeć w Indiach.
 • Kościół anglikański oburzony na koncern Sony

  Z zamiarem wystąpienia na drogę sądową przeciwko japońskiemu koncernowi Sony za to, iż bezprawnie posłużył się wnętrzem katedry w Manchesterze jako tłem do komputerowej gry nosi się kościół anglikański - informuje BBC.
 • Nieskuteczne zabezpiecznia nowych CD

  Zwykły czarny flamaster wystarczył do złamania najnowszego patentu firmy Sony Music, mającego uniemożliwić piratom kopiowanie płyt kompaktowych. Najnowsza technologia - Key2Audio - zapobiec miała przegrywaniu muzyki z płyt na twarde dyski komputerów, ale i tym razem piraci okazali się skuteczniejsi.
 • Sony: Cyfrówka w zegarku

  Firma Sony pozazdrościła pomysłu innemu japońskiemu przedsiębiorstwu - Casio - i przygotowała własną wersję cyfrowego aparatu fotograficznego wbudowanego w zegarek naręczny, którego prototyp pokazany została na wystawie Comdex Fall 2001. W przeciwieństwie jednak do produktu Casio, rozwiązanie Sony składa się z kilku elementów.
 • "Słony" pieniądz dla Sony

  Oferujący nagrania muzyczne serwis internetowy MP3.com zawarł polubowne porozumienie z Sony Music Entertainment. Na mocy układu, MP3 będzie płacił tantiemy od wykorzystywanych w tym serwisie utworów.
 • Wspólne plany Sony i Intelem

  Elektorniczny gigant japoński, firma Sony i Intel, światowy lider w produkcji procesorów komputerowych, poinformowały o wspólnych planach internetowych na terenie Stanów Zjednoczonych.