Sport - Sony

Artykuły - Sony (19)

 • Radwańska nadal 8., duży awans Schiavone

  Radwańska nadal 8., duży awans Schiavone

  Triumfatorka wielkoszlemowego turnieju na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu, 29-letnia Włoszka Francesca Schiavone awansowała z 17. na 6. miejsce w rankingu WTA Tour. Liderką jest nadal Amerykanka Serena Williams, a Agnieszka Radwańska jest ósma.
 • Radwańska awansowała na 8. pozycję w rankingu WTA

  Radwańska awansowała na 8. pozycję w rankingu WTA

  Agnieszka Radwańska awansowała z dziewiątego na ósme miejsce w rankingu WTA Tour.
 • Radwańska nadal ósma, Serena Williams liderką

  Radwańska nadal ósma, Serena Williams liderką

  Ze względu na rozgrywki Fed Cup nie doszło do zmian w rankingach tenisistek. Prowadzi nadal Amerykanka Serena Williams przed Dunką Caroline Wozniacki i Rosjanką Dinarą Safiną, a najlepsza z polskich zawodniczek Agnieszka Radwańska jest ósma.
 • Safina zagra w Sony Ericsson Championships

  Safina zagra w Sony Ericsson Championships

  Liderka obydwu rankingów WTA Tour Rosjanka Dinara Safina jako pierwsza z tenisistek zapewniła sobie prawo gry w kończącym sezon Sony Ericsson Championships. Turniej w dniach 27 października - 1 listopada zostanie rozegrany w Dausze, na twardych kortach Khalifa International Tennis Complex.
 • Radwańska wciąż 10. w rankingu

  Nie zaszły żadne zmiany w rankingu WTA Tour tenisistek. Prowadzi Amerykanka Serena Williams, a Agnieszka Radwańska jest 10.
 • Janković zachowa fotel liderki

  Jelena Janković po raz pierwszy w karierze zakończy rok na prowadzeniu w rankingach: WTA Tour i WTA "Race to the Sony Ericsson Championships" i to niezależnie od wyników, jakie uzyska w kończącym sezon turnieju w Dausze (4-10 listopada) z udziałem ośmiu najlepszych tenisistek sezonu.
 • Venus bardzo blisko Dauhy

  Po zwycięstwie w turnieju tenisistek w Zurychu Amerykanka Venus Williams awansowała na siódme miejsce w rankingu WTA "Race to the Sony Ericsson Championships" i jest najbliżej uzyskania prawa występu w kończących sezon mistrzostwach WTA Tour, które 4 listopada rozpoczną się w Dausze.
 • Radwańska wciąż 10.

  Agnieszka Radwańska zajmuje nadal dziesiąte miejsce w rankingu tenisistek WTA Tour. Liderką jest wciąż Amerykanka Serena Williams. Druga jest Serbka Jelena Janković, a trzecia Rosjanka Dinara Safina. Marta Domachowska spadła z 51. na 56. miejsce.
 • Radwańska wciąż 10.

  Radwańska wciąż 10.

  Serbka Ana Ivanović wciąż prowadzi w rankingu WTA Tour, przed rodaczką Jeleną Janković i Rosjanką Marią Szarapową. Dziesiątą pozycję od dwóch tygodni zajmuje najlepsza obecnie polska tenisistka - Agnieszka Radwańska.
 • Radwańska bez zmian

  Radwańska bez zmian

  Agnieszka Radwańska nadal zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu WTA Tour. Natomiast w klasyfikacji WTA "Race to the Sony Ericsson Championships" 19-letnia tenisistka z Krakowa jest ósma.