Sony Tablet S

Artykuły - Sony Tablet S (6)

 • Sony Xperia Tablet S już do kupienia w Polsce

  Sony Xperia Tablet S już do kupienia w Polsce

  Zaprezentowany podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, Sony Xperia Tablet S to bez wątpienia urządzenie wyróżniające się na tle konkurencji. Tablet w ciągu miesiąca osiągnął sprzedaż sięgająca 100 000 sztuk, lecz - niestety - mimo iż od dnia jego debiutu na Starym Kontynencie minęło już ponad dwa i pół miesiąca, to w dalszym ciągu nie zawitał on oficjalnie do Polski. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie sytuacja ta ulegnie zmianie.
 • Sony Tablet S z Androidem 4.0

  Sony Tablet S z Androidem 4.0

  Właściciele Sony Tablet S wreszcie mogą odetchnąć z ulgą. Po wielu tygodniach japoński koncern wreszcie wprowadził "lodową kanapkę" do swojego flagowego tabletu.
 • Nowy Android w tabletach Sony przed końcem maja

  Nowy Android w tabletach Sony przed końcem maja

  Z myślą o europejskich użytkownikach Sony Tablet S i Sony Tablet P, przed końcem maja zostanie wydana aktualizacja systemu Android do wersji 4.0.3, która przyniesie wiele nowych funkcji i ulepszeń systemu operacyjnego.
 • Tablety Sony z Androidem 4.0 już w kwietniu

  Tablety Sony z Androidem 4.0 już w kwietniu

  Przedstawiciele firmy Sony poinformowali, że proces aktualizacji ich tabletów do Androida 4.0 rozpocznie się pod koniec kwietnia.
 • Sony Tablet S teraz z modemem 3G

  Sony Tablet S teraz z modemem 3G

  W połowie listopada do sprzedaży trafi nowa wersja udanego tabletu Sony z modemem 3G.
 • Tablet S nazwa się Sony S1. Premiera we wrześniu

  Tablet S nazwa się Sony S1. Premiera we wrześniu

  Poznaliśmy oficjalną nazwę jednego z tabletów firmy, dotychczas znanego jako Sony S1. Powitajcie gromkimi brawami Sony Tablet S.

Filmy - Sony Tablet S (2)

 • Testownia odc. 2 - Sony Tablet S

  Na polskim rynku debiutuje właśnie Sony Tablet S, a my - jako jedni z pierwszych na świecie - testujemy go w drugim odcinku. Dokładny test znajdziecie TUTAJ
 • Sony Tablet S - tablet jak notatnik

  Na specjalnie zorganizowanym pokazie podczas radomskiego Air Show mieliśmy szansę zobaczyć w akcji pierwszy tablet firmy Sony - Sony Tablet S. Co potrafi to urządzenie?