Sonia Bohosiewicz

Artykuły - Sonia Bohosiewicz (121)

 • Sonia Bohosiewicz: Przyjaźń bez upiększeń

  Sonia Bohosiewicz: Przyjaźń bez upiększeń

  Zadebiutowała na kinowym ekranie w 1994 roku w "Spisie cudzołożnic" Jerzego Stuhra. Od tego czasu Sonię Bohosiewicz mogliśmy podziwiać w takich filmach, jak "Rezerwat", "Wojna żeńsko-męska", "80 milionów", "Obława", "Obywatel", "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", "Proceder" czy "Jak zostać gwiazdą". Teraz oglądamy ją w serialu "Usta Usta".
 • Sonia Bohosiewicz zakpiła z internetowych pochlebców

  Sonia Bohosiewicz zakpiła z internetowych pochlebców

  Sonia Bohosiewicz, która dopiero co wróciła z Malediwów, opublikowała na Instagramie post, w którym zestawia idealne zdjęcie swojej sylwetki z filmikiem, na którym jej ciału daleko jest do lansowanej w mediach "jędrności". Zdjęcie i filmik powstały podczas tej samej sesji na Malediwach.
 • Sonia Bohosiewicz "10 sekretów MM": Marilyn śpiewa po polsku [RECENZJA]

  Sonia Bohosiewicz "10 sekretów MM": Marilyn śpiewa po polsku [RECENZJA]

  Sonia Bohosiewicz debiutuje z zupełnie niedzisiejszym jazzowo brzmiącym albumem, mającym ukazać tę drugą twarz Marilyn Monroe. Trudno powiedzieć, na ile ten zabieg udał się zgodnie z założeniami. Ważniejsze jest jednak to, że otrzymaliśmy porządnie brzmiący krążek, który stara się zrobić z oryginalnym materiałem nieco więcej niż zaledwie go odtworzyć.
 • Sonia Bohosiewicz znów wyjechała na egzotyczne wakacje

  Sonia Bohosiewicz znów wyjechała na egzotyczne wakacje

  Sonia Bohosiewicz, która niedawno wróciła z wakacji na Teneryfie, po krótkim pobycie w Polsce znów ruszyła w podróż. Aktualnie przebywa na Malediwach, gdzie turystów nie obowiązuje pandemiczna kwarantanna. W swoim najnowszym poście gwiazda nie ukrywa, że jest to wyjazd sponsorowany. W swoim stylu, czyli śmiesznie.
 • Płyta Soni Bohosiewicz już dostępna! Posłuchaj nowego singla "Satin Doll"

  Płyta Soni Bohosiewicz już dostępna! Posłuchaj nowego singla "Satin Doll"

  Płyta Soni Bohosiewicz - "10 sekretów Marilyn Monroe" - miała premierę 8 marca, w Dzień Kobiet. Wtedy też opublikowała kolejny singel pt. "Satin Doll".
 • Sonia Bohosiewicz odkrywa kolejne karty. Posłuchaj "One Silver Dollar"

  Sonia Bohosiewicz odkrywa kolejne karty. Posłuchaj "One Silver Dollar"

  Sonia Bohosiewicz odkrywa przed nami kolejny sekret Marilyn Monroe singlem "One Silver Dollar". To zapowiedź nadchodzącego albumu.
 • Sonia Bohosiewicz: Historyczne wydarzenie

  Sonia Bohosiewicz: Historyczne wydarzenie

  Sonia Bohosiewicz w grudniu ubiegłego roku wyjechała na Wyspy Kanaryjskie. Aktorka wyznała na Instagramie, że ten przymusowy urlop to istotny moment w jej życiu. Nigdy wcześniej bowiem nie miała tak długiej przerwy od obowiązków.
 • Sonia Bohosiewicz jak Marilyn Monroe

  Sonia Bohosiewicz jak Marilyn Monroe

  Dzień 45. urodzin Soni Bohosiewicz, który wypada 9 grudnia, obfituje w wiele dobrych informacji dla jej fanów. Aktorka ogłosiła, że wiosną ukaże się jej album inspirowany Marylin Monroe „10 sekretów MM”. Jego premierę zaplanowano na 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Natomiast pierwszy singiel z tego krążka - „My Heart Belongs To Daddy” - wraz z teledyskiem, jest już dostępny. Aktorka wydała go w dniu urodzin.
 • Sonia Bohosiewicz pokazała, jak wygląda po wypadku

  Sonia Bohosiewicz pokazała, jak wygląda po wypadku

  Aktorka opublikowała w Instagramie swoje zdjęcie bez ubrania. Ale jej ciała prawie nie widać, bo prawie całą powierzchnię jej boku i pleców pokrywają specjalistyczne plastry, tzw. tejpy. W ten sposób Bohosiewicz chciała poinformować fanów, że wszystko z nią w porządku po tym, jak spadła ze schodów i pękły jej dwa żebra.
 • Sonia Bohosiewicz w filmie "Skarbek"

  Sonia Bohosiewicz w filmie "Skarbek"

  Od kilku dni Sonia Bohosiewicz dzieli się na Instagramie efektami swojej wizyty na Śląsku. Nie pojechała tam jednak na urlop. Jak dowiedział się PAP Life, aktorka pracuje tam nad swoim najnowszym filmem zatytułowanym "Skarbek". Zdjęcia do tej produkcji realizowane są między innymi w Chorzowie i Mikołowie.

Zdjęcia - Sonia Bohosiewicz (49)

 • film.interia.pl
  Najgorsze filmy o miłości
 • film.interia.pl
  Sonia Bohosiewicz: Świat, do którego chciałabym należeć
 • film.interia.pl
  Sonia Bohosiewicz: Świat, do którego chciałabym należeć
 • film.interia.pl
  Sonia Bohosiewicz: Świat, do którego chciałabym należeć
 • film.interia.pl
  Sonia Bohosiewicz: Świat, do którego chciałabym należeć
 • film.interia.pl
  Sonia Bohosiewicz: Świat, do którego chciałabym należeć

Filmy - Sonia Bohosiewicz (31)