Sonia

Artykuły - Sonia (37)

 • Poland Business Run pomógł 11 podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty

  Poland Business Run pomógł 11 podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty

  Danuta, Justyna, Sonia, Daniel i Łukasz już mają nowe, dostosowane do ich potrzeb protezy. Anna, Piotr, Jakub, Miłoszek, Grzegorz i Tomasz dostaną swoje "nowe nogi" w najbliższym czasie. Trwają jeszcze ostatnie poprawki, żeby protezy były wygodne i komfortowe. To dla nich we wrześniu pobiegło prawie 10 000 osób i udało się zebrać 750 tysięcy zł brutto z opłat startowych i akcji "Pomagam Bardziej".
 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.
 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.
 • "Superstarcie": Liroy jurorem!

  "Superstarcie": Liroy jurorem!

  Kolejne zmiany czekają nowy show TVP2 - "Superstarcie". W dzisiejszym odcinku (17 października) w fotelu jurorów u boku Wojciecha Manna pojawią się Liroy oraz aktorka Sonia Bohosiewicz.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Sonia Bohosiewicz zaśpiewa?

  "Twoja twarz brzmi znajomo": Sonia Bohosiewicz zaśpiewa?

  Polsat powoli kompletuje obsadę drugiej edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podobno jedną z gwiazd show będzie Sonia Bohosiewicz. Pierwszą edycję wygrała Katarzyna Skrzynecka.
 • "M jak miłość": Marta Król nieco namiesza

  "M jak miłość": Marta Król nieco namiesza

  - Sonia jest trochę naiwna, ale z drugiej strony niezwykle silna i energiczna - mówi o swojej bohaterce Marta Król. Choć jej postać jest nowa, to producenci serialu "M jak miłość" już po wakacjach planują bardzo rozwinąć ten wątek...
 • Sonia Bohosiewicz suczką

  Sonia Bohosiewicz suczką

  Obsada Gangu Wiewióra powiększyła się o kolejną gwiazdę. Już 4 lipca w polskich kinach będzie można usłyszeć Sonię Bohosiewicz, która wcieliła się w rolę suczki Perły.
 • "Ich czworo": Stuhr, Bohosiewicz, Kot i Kuna

  "Ich czworo": Stuhr, Bohosiewicz, Kot i Kuna

  W czwartek, 20 lutego, w warszawskim Teatrze Polonia odbędzie się premiera spektaklu "Ich czworo" w reżyserii Jerzego Stuhra. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.
 • "Ich czworo": Bohosiewicz i Kot w małżeńskim trójkącie

  "Ich czworo": Bohosiewicz i Kot w małżeńskim trójkącie

  Tragifarsę "Ich czworo. Tragedia ludzi głupich w trzech aktach" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra będzie można oglądać od 20 lutego w warszawskim Teatrze Polonia. W rolach głównych wystąpią Jerzy Stuhr, Iza Kuna, Sonia Bohosiewicz i Tomasz Kot.
 • Bohosiewicz zaprasza do łóżka

  Bohosiewicz zaprasza do łóżka

  Sonia Bohosiewicz przygotowuje swój monodram "Chodź ze mną do łóżka" na scenie Teatru Polonia w Warszawie.