sonda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Sonda (program telewizyjny) ,

Artykuły - Sonda (69)

Filmy - Sonda (42)

 • PŚ w Zakopanem. Jakie są nastroje wśród polskich kibiców (SONDA)? Wideo

  Puchar Świata w Zakopanem od lat gości tysiące kibiców. Którego z Polaków będą wspierać najmocniej? Z kibicami rozmawiała reporterka Interii Aleksandra Bazułka.
 • Czy UE jest narażona na ataki terrorystycze? Sonda

  Jakie kraje są najbardziej narażone na ataki terrorystyczne? Z czego to wynika? O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy mieszkańców Krakowa.
 • Czy Polska powinna wystąpić z UE? Sonda

  Przedstawiciele PiS zapewniają, że nie chcą doprowadzić do polexitu, choć według opozycji rząd robi wszystko, aby do tego doszło. Według sondaży Polacy nie chcą polexitu. Zapytaliśmy mieszkańców Krakowa, jakie jest ich zdanie na ten temat.
 • Czy Wielka Brytania zrobiła słusznie decydując się na brexit?

  Czy Wielka Brytania zrobiła słusznie decydując się na brexit? Takie pytanie zadaliśmy mieszkańcom Krakowa, a także turystom m.in. z Wielkiej Brytanii. Zdecydowana większość naszych rozmówców krytycznie oceniła postawę Brytyjczyków, którzy w referendum zdecydowali o wyjściu z UE. "Straty gospodarcze i wizerunkowe już widać. A jeśli doszłoby do rozpadu Wielkiej Brytanii, odłączenia się Walii i Szkocji, to te straty będą zdecydowanie większe" - mówi jeden z naszych rozmówców.