soki owocowo-warzywne

Artykuły - Soki owocowo-warzywne (4)

 • Nie będzie wyższego VAT na napoje owocowe

  Nie będzie wyższego VAT na napoje owocowe

  To bardzo dobra wiadomość dla polskich przedsiębiorców, sadowników i rolników, że nie będzie wyższej stawki VAT na napoje owocowe - ocenia rada podatkowa Konfederacji Lewiatan.
 • Jednolita stawka VAT na wszystko!

  Jednolita stawka VAT na wszystko!

  Związek Przedsiębiorców i Pracodawców niejednokrotnie podkreślał potrzebę radykalnej zmiany matrycy stawek VAT. Z wielu eksperckich analiz, w tym również tych przeprowadzanych przez ZPP, jak i badań, jasno wynika że podatek VAT jest jednym z podatków najbardziej skomplikowanych i przysparzających przedsiębiorcom najwięcej problemów.
 • Proponowana podwyżka stawki VAT nas dobije

  Proponowana podwyżka stawki VAT nas dobije

  - Proponowana przez Ministerstwo Finansów podwyżka stawki VAT na nektary i napoje owocowe lub warzywne z 5 proc. do 23 proc. będzie odczuwalna nie tylko przez polskich producentów, ale również rolników i sadowników.
 • Rynek soków: Brak zaufania do produktów?

  Rynek soków: Brak zaufania do produktów?

  Konsumpcja soków jest stale zbyt niska, gdyż konsumenci nie do końca są przekonani o ich wartości - uznała grupa ekspertów z Czech, Litwy, Słowacji, Rumunii i Polski. W krajach tych prowadzona jest kampania promująca spożywanie soków i musów.

Filmy - Soki owocowo-warzywne (2)

 • Jakie soki są najzdrowsze? Cały sekret polega na odpowiednim połączeniu

  Soki z warzyw i owoców to niezwykle zdrowe napoje. Warto zacząć od nich dzień. Przygotowanie soku w domu wydaje się proste. Jednak trzeba pamiętać o kilku zasadach, aby soki zachowały jak najwięcej wartości odżywczych. Jak łączyć składniki i jakich błędów unikać?
 • Soki do zadań specjalnych

  Nareszcie wiosna i wszyscy mają już na pewno dość mikstur na przeziębienie i grypę. Czas wyciągnąć zapomnianą wyciskarkę do owoców i warzyw, zafundować sobie kolorowe, pyszne soki na wzmocnienie. Domowy sok to dobre rozwiązanie dla osób, które jedzą zbyt mało warzyw i owoców, bo po prostu nie lubią i łatwiej im będzie wypić apetycznie wyglądający napój niż zjeść rozgotowany szpinak.