Fakty - sok

Artykuły - Sok (8)

 • Zamiast SOK powstanie policja kolejowa

  Zamiast SOK powstanie policja kolejowa

  Kompetencje Straży Ochrony Kolei minister spraw wewnętrznych i administracji chce przekazać policji - informuje "Rzeczpospolita".
 • Herbata, ale tylko z cytryną

  Herbata, ale tylko z cytryną

  Jeśli chcesz wykorzystać w pełni korzystne dla zdrowia substancje zawarte w herbacie, powinieneś jak najczęściej pić herbatę z cytryną. Zdaniem amerykańskich naukowców z Purdue University, sok z cytryny sprawia, że substancje te, tak zwane przeciwutleniacze, są znacznie lepiej wchłaniane przez nasz organizm.
 • Soczki szkodzą dziecięcym zębom

  Soczki szkodzą dziecięcym zębom

  Skądinąd dobre dla zdrowia soki owocowe mogą być bardzo szkodliwe dla dziecięcych zębów - ostrzegają dentyści z organizacji Teeth For Life.
 • Kolejne służby planują nas podsłuchiwać

  Kolejne służby planują nas podsłuchiwać

  Do podsłuchiwania i podglądania Polaków szykuje się kolejna służba specjalna. Uprawnienia do pracy operacyjnej chcą mieć...strażnicy kolejowi - pisze "Super Express".
 • The Guardian: Pij sok, będziesz gruby

  The Guardian: Pij sok, będziesz gruby

  Najnowsze badania wykazały, że dzieci, które piją dużo soków owocowych, mają większe skłonności do tycia - podaje The Guardian.
 • Regenerujący "sok z trawy"

  Regenerujący "sok z trawy"

  Magiczny eliksir faraonów - tak w paryskich barach ekologicznych nazywany jest słodki sok ze zboża o nazwie "kamut", którego ziarna zostały odnalezione w egipskich piramidach.
 • Jak oszukać konsumenta

  Jak oszukać konsumenta

  Najlepsza na świecie margaryna, najzdrowszy jogurt, sok z najstaranniej dobranych owoców i warzyw, a wszystkie te właściwości potwierdzone przez poważne instytucje państwowe. To mówią reklamy, a jak jest naprawdę?
 • Pociągi pod specjalnym nadzorem

  Pociągi pod specjalnym nadzorem

  Amerykanie uczą Polaków, jak kontrolować pociągi osobowe i towarowe zagrożone atakami terrorystycznymi. Do Kętrzyna na Mazurach przyjechali przedstawiciele dwóch ambasad USA - w Polsce i na Łotwie.